عضو شورای شهر تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر گفت: من از شهرداری تهران گله‌مندم چرا که ۲ هزار شغل مزاحم را از تهران به ری انتقال داد.

به گزارش آی سی ان پرس, حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در آیین افتتاحیه گلخانه روستای عمادآور بخش مرکزی شهرستان ری با اشاره به شعار سال و ازدیاد شغل مزاحم در منطقه اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب نام سال جاری را رونق تولید عنوان فرمودند. امروز اگر می‌خواهیم از تمامیت ارضی، اعتقادات و آرمان‌هایمان دفاع کنیم راهی جز افزایش توانمندی‌های درونی نداریم.

وی عنوان کرد: این توقع را نداریم که همه مایحتاج کشور را خودمان تولید کنیم اما این همه وابستگی در شان ملت ایران نیست. ما همزمان دشت، بیابان و کوه داریم و از نعمت چهارفصلی بودن برخوردار هستیم.

خلیل آبادی ادامه داد: اگر مدیریت دانش‌بنیان، باانگیزه و خلاق بر شهرری حاکم باشد، می‌تواند ظرفیت‌های بی‌شمار شهرمان را به منصه ظهور برساند.

عضو شورای شهر تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر تصریح کرد: سابقه تاریخی عمادآور به حدودا ۳۰۰ سال می‌رسد و این روستا یکی از روستاهای زیبای شهرری بوده که گل‌های زیادی هم داشته است. بعد از تغییرات فراوان زمین‌های کشور ما برخی روستاها به محل تجمع آلاینده‌ها تبدیل شد.

خلیل آبادی بیان داشت: من از شهرداری تهران گله‌مندم چرا که ۲ هزار شغل مزاحم را از تهران به ری انتقال داد. ما مظلوم واقع شده‌ایم. در شهربانو می‌تواند یک اتفاق بین‌المللی بزرگ در گردشگری رخ دهد اما یک کارخانه سیمان به خوردن کوه روی آورده است.

وی افزود: شهرری تولیدکننده نیمی از غلات کشور بوده است. بخش فشافویه اهمیت بسیاری زیادی داشته و به دشت طلایی معروف بوده اما امروز به پارکینگ و کارگاه صنایع آلاینده تبدیل شده است.

عضو شورای شهر تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در پایان خاطرنشان کرد: راه مقابله با این اقدامات گسترش صنعت کشاورزی است. شاید در این بخش سرمایه‌گذاران سود کمتری ببرند اما غیرت ملی موجب می‌شود تا ما این کار را انجام دهیم و به خاطر هموطنانمان به سود کمتری راضی شویم.

دسته بندی: آخرین اخبار, اسلاید برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد