نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: وقتی به مردم وعده داده می‌شود، انتظار می‌رود مسؤولان شهرداری عمل کنند و اگر قصد دارد عمل نکنند به شورا نیز بگویند تا به مردم وعده ندهیم.

به گزارش آی سی ان پرس,مهدی عبدالرزاقی امروز  اظهار کرد: مجتمع فرهنگی، ورزشی، رفاهی و توریستی کارکنان شهرداری قزوین با اعتبار 8 میلیارد تومان احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه مجتمع یاد شده در بلوار آیت‌اله خامنه‌ای ضلع جنوب شرقی پل ولایت ساخته خواهد شد، بیان کرد: اکنون این پروژه در حال طراحی توسط سازمان خدمات شهرداری قزوین است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین ابراز کرد: ساخت این پروژه در بودجه 98 تعیین شده و باید روند احداث آن توسط مسؤولان شهرداری قزوین تسریع یابد.

وی به ساخت 4 سالن ورزشی در سال جاری اشاره کرد و گفت: مکان‌یابی این سالن‌ها در قزوین و شهرک اندیشه انجام شده ولی هنوز در مشعلدار و ناصرآباد مشخص نشده که باید در اسرع وقت صورت گیرد.

عبدالرزاقی خاطرنشان کرد: فصل بهار از اردیبهشت ماه، زمان خوبی برای اجرای پروژه‌های عمرانی است که باید مسؤولان شهرداری در تحقق این مهم اهتمام داشته باشند.

وی اظهار کرد: پروژه‌هایی که در سال 98 بودجه ساخت آنها تعیین شده ولی شهرداری هیچگونه عملیات اجرایی انجام نداده، اگر این پروژه‌ها اجرایی نمی‌شود، به اعضای شورا اعلام کند تا چاره‌اندیشی کنند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین یادآور شد: مدیران شهرداری در تعریض جاده اسماعیل‌آباد اقدامات عملیاتی را آغاز کردند که باید روند آن تسریع یابد تا پایان تابستان به اتمام برسد.

این عضو شورا ابراز کرد: سال گذشته در شهرک مینودر و کوثر به مردم قول دادیم تا آسفالت مجتمع‌ها انجام شود و مدیران شهرداری شفاهی به اعضای شورا گفتند انجام می‌دهند ولی هنوز عملیاتی نشده است.

وی اضافه کرد: شهرداری قزوین لایحه‌ای در آسفالت مجتمع‌ها به شورا ارائه دهد، تا با تصویب اعضا اقدامات لازم در این راستا انجام شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین بیان کرد: وقتی به مردم وعده داده می‌شود، انتظار می‌رود مسؤولان شهرداری عمل کنند، اگر نمی‌کنند به ما بگویند تا به آنها وعده ندهیم.

مسؤولان شهرداری از بهار در ساخت پروژه‌ها استفاده کنند

عبدالرزاقی اظهار کرد: در بعضی از کوچه‌ها، چاله‌هایی وجود دارد که نیاز به آسفالت است وقتی به مسؤولان شهرداری مناطق درخواست رفع مشکل را دادیم، می‌گویند هنوز با پیمانکاران قرارداد منعقد نشده است.

عبدالرزاقی اضافه کرد: اکنون بهترین زمان انجام عملیات عمرانی بوده ولی فصل بهار در حال اتمام است و هنوز مسؤولان شهرداری قراردادی منعقد کردند.

وی ادامه داد: مدیران شهرداری اظهار می‌کنند که روند انعقاد قرارداد طبق سال‌های گذشته با تاخیر انجام می‌شود اگر این چنین است نباید رویه قبل را ادامه داد بلکه باید اصلاح شود تا به موقع عملیات عمرانی در سطح شهر قزوین اجرایی شود.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین یادآور شد: قرار بود پل ورودی نجف‌آباد تعریض شود ولی هنوز مسؤولان شهرداری هیچ اقدامی را انجام ندادند که باید این موضوع پیگیری و عملیاتی گردد.

دسته بندی: آخرین اخبار, اسلاید برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد