نیازهای فناورانه سازمان آتش نشانی تهران اعلام شد

به گزارش آی سی ان پرس,کاظم غلامی روز یکشنبه  اعلام کرد: نمایشگاه بین اللملی اینوتکس در روزهای ۱۹ تا ۲۱ خردادماه در نمایشگاه بین المللی تهران با حضور جمعی از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ ها برگزار شد.

وی توضیح داد: در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران سازمان آتش نشانی تهران با تعدادی از مدیران شرکت‌های دانش بنیان نیازهای فناورانه سازمان آتش نشانی تهران در زمینه آموزش‌های شهروندی، آموزش‌های تخصصی به آتش نشانی و سایر موارد دیگر مطرح و قرار شد تا یک ماه آینده کمیته اجرایی کردن این نیازها در سازمان آتش نشانی تشکیل تا این نیازها اجرایی و عملیاتی شود.

معاون سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: یکی از نیازهای اساسی این سازمان در زمینه به کارگیری اپلیکیشن‌های مناسب در زمینه شناسایی و نحوه آگاهی شهروندان از نقاط ناایمن شهر است که شهروندان با این نقاط آشنا شوند.

وی تصریح کرد: آموزش آتش نشانان در ایستگاه‌ها در زمینه نحوه استفاده از آخرین تجهیزات بروز آتش نشانی است که در این زمینه هم قرار است اقداماتی انجام شود.

غلامی خاطرنشان کرد: شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ ها در زمینه اطفای حریق بسیار فعال هستند و باید از این ظرفیت مهم علمی کشور باید استفاده کرد.

وی یادآور شد: قرار است مدیران این شرکت‌های دانش بنیان با حضور در سازمان آتش نشانی و تعدادی از ایستگاه‌های آتش نشانی شهر تهران بازدید و نیازهای فناورانه دیگر این واحدها را شناسایی کنند.ارسال دیدگاه