شهرداری زنجان به وعده‌ی خود عمل کرد

به گزارش آی سی ان پرس,«مسیح‌اله معصومی» شب گذشته 25 خرداد در مراسم افتتاحیه پل امام حسن مجتبی که در مجموعه تفریحی، گردشگری گاوازنگ و با حضور اقشار مختلف برگزار شد، اظهار کرد: این پل براساس وعده یکساله ای که برای اتمام آن به مردم داده شده بود، به پایان رسید.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه برای ساخت این پروژه روزشماری در محل پروژه نصب شد، ادامه داد: پیمانکار این پروژه شرکت جهاد نصر بود که این پل را به موقع به سرانجام رساند.

وی با یادآوری اینکه شهرداری هم در روزهای پایانی این پروژه در برخی از کارها همچون آسفالت ریزی و جدولگذاری پل امام حسن مجتبی(ع) همکاری کرد، گفت: این اقدامات برای تحقق وعده داده شده به مردم بود.

معصومی با بیان اینکه این پل نقش مهمی در حل مشکل ترافیکی این منطقه دارد، گفت: با توجه به جمعیتی که در منتطقه گلشهر و پونک زنجان ساکن هستند با ساخت این پل از بار ترافیکی این منطقه کاسته شد.

به گفته شهردار زنجان، همدلی و مشارکت در ساخت این پل موجب شد تا پل امام حسن مجتبی(ع) یکی از بهترین پروژه های زنجان باشد.

وی با اشاره به اینکه هزینه اجرای این پل حدود 24 میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد:  این پل به طول 750 متر و عرض 21 متر خواهد بود و برای ایجاد امکان گردش شمال به جنوب و غرب به جنوب یک دور برگردان غیر هم‌سطح در فاصله ۸۰۰ متری به عنوان مکمل در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.

افتتاح پروژه پارک بانوان غرب، افتتاحیه آرامستان شهرداری زنجان، افتتاحیه خیابان زینبیه غربی و پل دیگری در میدان مدرس از دیگر وعده های شهردار به مردم زنجان بود.ارسال دیدگاه