معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان با بیان اینکه در مرحله دوم سیستم مکانیزه شهرسازی و درآمد تحت عنوان «شهروندسپاری» مطرح است، گفت: تا اواخر سال جاری شهروند سپاری را در شهرداری اصفهان محقق خواهیم کرد.

به گزارش آی سی ان پرس,علیرضا صادقیاناظهارکرد: تمام افرادی که در شهر زندگی می کنند از زمان تولد تا پایان زندگی طبیعی و حتی پس از آن به نحوی با مدیریت شهری ارتباط دارند، از این رو انتظاراتی از شهرداری وجود دارد مبنی بر اینکه این نهاد فضایی در شهر ایجاد کند تا مردم از زندگی خود لذت ببرند.

وی تاکید کرد: بی‌شک باید برنامه‌ریزی‌های خوبی از سوی مدیران شهری انجام شود تا شهروندان بتوانند زندگی خوبی را در شهر تجربه کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان با تاکید بر افزایش سرعت خدمت‌رسانی به مردم هنگام مراجعه آنها به مدیریت شهری، مناطق ۱۵ گانه و سازمان‌های شهرداری، گفت: نمونه بارز این اقدام کاهش فرایند صدور پروانه ساختمانی با راه‌اندازی نرم‌افزار «سرای ۸ » در شهرداری اصفهان است.

وی با بیان اینکه در مرحله دوم سیستم مکانیزه شهرسازی و درآمد تحت عنوان «شهروندسپاری» مطرح است، تاکید کرد: با اجرای این مرحله مالکان می‌توانند درخواست‌های پروانه، پایان‌کار و استعلامات را بدون مراجعه به شهرداری ثبت کنند و با انجام پرداخت‌های مالی، مجوز مربوطه را به صورت الکترونیکی در منزل دریافت و کارگزار پروژه خود باشند.

صادقیان خاطرنشان کرد: تا اواخر سال جاری شهروند سپاری را در شهرداری اصفهان محقق خواهیم کرد.

دسته بندی: آخرین اخبار, گفتمان شهری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد