مدیرعامل سازمان پارک‌ها وفضای سبز شهرداری قم بر توسعه بوستان‌های بانوان در مناطق مختلف شهر تاکید کرد.

به گزارش آی سی ان پرس, پیام جوادیان در جلسه مشترک با مدیران سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، با بیان اینکه فضاهای بوستانی و پارک‌ها می‌تواند در حوزه‌های مختلف کارکرد داشته باشد اظهار کرد: نباید به دنبال این باشیم که از پارک‌های شهر صرفا برای مصارف تفریحی و گردشگری استفاده کنیم.

وی با اشاره به وضعیت بوستان‌های بانوان شهر قم تصریح کرد: در قم تنها یک بوستان بانوان با عنوان نرگس داشتیم که به مرور باغ ارغوان را نیز به آن اضافه کردیم و در حال حاضر به دنبال تملکات و طراحی بوستان جدید بانوانی در نزدیکی مجتمع امام خمینی در منطقه گلزار هستیم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به مشکلات باغ‌های بانوان در شهر تصریح کرد: یکی از مسائلی که در این بخش وجود دارد بحث مشرفیت ساختمان‌های اطراف به بوستان‌ها است که در این زمینه به دنبال راهکارهای لازم هستیم.

وی با تاکید بر اینکه در مناطق مختلف شهر به دنبال تملک و اختصاص بوستان ها به بانوان هستیم افزود: در منطقه ۵ فضایی اختصاص گرفته و در حال آماده سازی است؛ در منطقه ۶ هم بوستان اردیبهشت برای این کار اختصاص یافته است.

جوادیان بیان کرد: در منطقه هشت نیز بوستان پروانه در حال آماده سازی است تا برای بانوان اختصاص یابد.

وی گفت: تا پایان سال به جز منطقه یک و پنج در بقیه مناطق بوستان بانوان خواهیم داشت و ما تاکید داریم که مدیریت فرهنگی این بوستان‌ها را باید سازمان فرهنگی در دست بگیرد.

دسته بندی: آخرین اخبار, اخبار ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد