قزوین- رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه گفت: با توزیع عادلانه امکانات شهری، تکمیل طرح های نیمه تمام و توجه به مطالبات مردمی تلاش می کنیم تا کام شهروندان از خدمات شهرداری در محمدیه شیرین شود.

به گزارش آی سی ان پرس,علی کاظمی  اظهارداشت: در شرایطی که شهرداری ها با محدودیت های مالی و اعتباری مواجهند و بسیاری از طرح ها متوقف شده در شهر محمدیه با همدلی شورا و شهردار پرتلاش توانسته ایم پروژه های متوقف شده در گذشته را فعال کرده و به جریان بیندازیم و طرح های جدیدی را نیز آغاز کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر محمدیه تصریح کرد: به جز شهرهای بزرگ اکثر شهرداری ها با مشکلات جدی مواجهند اما خوشبختانه در محمدیه توانسته ایم کارهای عمرانی موثری را آغاز کرده و به سرانجام برسانیم.

کاظمی یادآورشد: بازپیرایی محلاتُ ساخت فرهنگ سراُ بازیگاهُ توجه به زیباسازی معابر شهری و امور روبنایی از رویکردهای شورای شهر و شهرداری است که اجرای این طرح ها می تواند به تحول در شهر منجر شده و رضایت شهروندان را نیز جلب کند.

وی بیان کرد: با جدیت دنبال مطالبات شهروندان هستیم و در پرداخت معوقات و مطالبات پیمانکاران و نیز حقوق پرسنل شهرداری نگاه ویژه داریم تا حق کسی ضایع نشود و در این راستا بجز برخی پیمانکاران که یک ماه حقوق نگرفته اند بقیه مطالبات را به روز کرده ایم.

کاظمی گفت: نگاه اعضای شورای شهر محمدیه توزیع عادلانه امکانات و خدمات شهری است به همین دلیل بسیاتری از طرح ها در ناحیه شهری مهرگان و نیز مناطق مختلف شهر محمدیه اجرا می شود تا هیچ شهروندی از خدمات شهری محروم نشود.

عضو شورای اسلامی شهر محمدیه بیان کرد: فقط یک میلیارد تومان برای روکش آسفالت ناخحیه شهری مهرگان و یک میلیارد تومان برای آسفالت محلات محمدیه هزینه کرده ایم و بزرگترین بوسنتان شهری در این ناحیه ساخته شده و یک بوستان ۱۰ هکتاری نیز در محمدیه در حال احداث است تا رضایت شهروندان تامین شود.

وی با ابراز رضایت از فعالیت و تلاش شبانه روزی شهردار محمدیه گفت: حضور یک بانوی توانمند در راس شهرداری محمدیه تجربه ارزشمندی است و امیدواریم با مشارکت مردم در امور و تسریع در تکمیل طرح های عمرانی بتوانیم الگوی موفقی از تعامل شورا و شهردار با مدیریت یک بانو را به سایر نقاط ارائه کنیم.

دسته بندی: آخرین اخبار, گفتمان شهری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد