از این پس بودجه مناسب سازی سال ۹۸ مناطق به صورت متمرکز تحت نظارت شهرداران مناطق فقط برای فعالیت‌های مناسب سازی تخصیص و هزینه می‌شود.

به گزارش آی سی ان پرس, نخستین جلسه هماهنگی با دبیران کمیته های مناسب سازی مناطق ۲۲ گانه تهران و تدقیق برنامه عملیاتی سال ۹۸ برگزار شد.

در این جلسه مهدی صالحی مدیرکل معماری و ساختمان با بیان اینکه می بایست در حوزه مناسب سازی پیگیری های مستمر از سوی دبیران کمیته ها صورت بگیرد،گفت: تا رسیدن به نقطه مطلوب باید جلسات دبیران هر ماه برگزار شود.

صالحی افزود: با توجه به دغدغه های متعدد شهرداران مناطق در حوزه های مختلف، دبیران کمیته ها می توانند در زمینه ساماندهی به موضوع مناسب سازی موثر باشند.

بررسی عملکردها و حرکت گام به گام در مسیر مناسب سازی از مواردی بود که مدیرکل معماری و ساختمان به آن اشاره کرد و گفت: در مسیر کار ممکن است با چالش هایی چون کافی نبودن بودجه یا محدودیت های مجموعه تان مواجه باشید، درباره این موضوعات باید گفتگو بشود، اما این مسائل از تعهد ما نمی کاهد و باید به سمت جلو حرکت کنیم.

در نتیجه این جلسه مقرر شد بودجه مناسب سازی سال ۹۸ مناطق به صورت متمرکز تحت نظارت شهرداران مناطق فقط برای فعالیت های مناسب سازی تخصیص و هزینه شود.

هم چنین قرار شد ستاد مناسب سازی و ناظر شورای شهر بر عدم هزینه کرد بودجه و اعتبارات مرتبط با کمیته مناسب سازی در سایر زمینه ها تأکید کنند.

بر همین اساس نماینده شورای اسلامی شهر هماهنگی لازم جهت مکاتبه با شهردار تهران به منظور تأکید بر هزینه نکردن بودجه و اعتبارات اختصاصی مناسب سازی در سایر حوزه ها را انجام خواهد داد.

دسته بندی: آخرین اخبار, گفتگوی ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد