قزوین- شهردار محمدیه گفت:با تعامل خوب اعضای شورا و شهرداری با برگزاری نشست های خبری در هر فصل گزارش های شفاف و صریحی در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت تا مردم در جریان فعالیت ها قرار گیرند.

به گزارش آی سی ان پرس,مریم نخستین در حاشیه بازدید روز گذشته اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه از پروژه های عمرانی و مدیریت شهری  اظهارداشت: بازدید از پروژه ها توسط کمیسیون عمران شورا برنامه ریزی شده تا ضمن اطلاع از وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه ها بتوانیم به تکمیل طرح ها سرعت بخشیده و مشکلات و نواقص موجود را نیز بررسی و حل کنیم.

وی اضافه کرد: برخی از طرح ها در گذشته به دلیل تغییرات مدیریتی، خلاء نبود شهردار تا انتخاب نهایی، نبود اعتبارات و برخی مشکلات دیگر متوقف شده بود که با تعاملی که میان شهردار و شورا ایجاد شد توانستیم همه آنها را فعال کنیم و کارها شتاب گرفته است.

نخستین گفت: در ۱۸ اسفند ماه برخی پروژه های عمرانی در شهر محمدیه و ناحیه شهری مهرگان کلنگ زنی شد و تلاش می کنیم برخی از آنها در تابسنتان امسال افتتاح شود و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

وی بیان کرد: رویکرد ما در شهرداری و شورا شفاف سازی امور برای مردم است زیرا هیچ چیز پنهانی از شهروندان نداریم لذا در این راستا نشست های خبری با رسانه ها در هر فصل پیش بینی شده تا بتوانیم ضمن پاسخگویی به سوالات اصحاب رسانه، اطلاعات لازم را در اختیار شهروندان قرار دهیم.

شهردار محمدیه یادآورشد: امیدواریم بتوانیم در نشست های خبری گزارش های جامعی از وضعیت طرح ها در حوزه های مدیریت شهری، فضای سبز، حمل و نقل و ترافیک، امور مالی و سایر موارد در اختیار شهروندان قرار دهیم تا موجب دلگرمی و اعتمادسازی مردم شود.

دسته بندی: آخرین اخبار, گفتمان شهری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد