عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: قرار بود براساس قانون موجود، ذی حسابان هر دوماه گزارش خود را ارائه کنند اما به این وعده قانونی عمل نکردند.

به گزارش آی سی ان پرس, مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در صد و چهل و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تذکر من ناظر به فرآیند انتخاب ذی حسابان بوده است که قرار بود هر دو ماه گزارشی به ما ارایه کنند.

وی افزود: ارتقا سطح سلامت و مقابله با تخلفات مالی انتظار به حق شهروندان است هرچند تاکنون هیچ پاسخ درستی به این انتظار داده نشده است.

وی گفت: قرار بود براساس قانون موجود ذی حسابان هر دو ماه گزارش خود را ارائه دهند و اما به این وعده قانونی عمل نکرده اند.

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی عنوان کرد: بر همین اساس، درباره « ارائه گزارش نظارتی از حسن اجرای مقررات مالی و معاملاتی شهرداری تهران و واحدها، سازمانها، شرکت‌ها و موسسات وابسته » به ذیحساب و قائم مقامان ذیحساب دو (۲)شهرداری تهران تذکر می دهم.

فراهانی گفت: به عنوان رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورا از ذیحساب شهرداری تهران خواستار ارائه گزارش نظارتی از حسن اجرای مقررات مالی و معاملاتی شهرداری تهران و واحدها، سازمانها، شرکتها و موسسات وابسته شدم که متاسفانه این نامه ها  تاکنون بدون پاسخ مانده است.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: اینجانب نارضایتی خود را از عدم اجراء مقررات و گزارشگری به شورا پس از اخذ رای توسط ذیحساب شهرداری تهران اعلام می‌کنم و خواستار پایان دادن به این روند عدم گزارشگری و پنهان سازی اطلاعات نظارت مالی حین خرج هستم.

دسته بندی: آخرین اخبار, اسلاید برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد