معاونت فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج گفت: نمایشگاه عکس تحت عنوان هفته ملی بدون دخانیات با هدف فرهنگ سازی، آگاه سازی جامعه و خانواده ها از مضرات سیگار و قلیان با شعار دخانیات دروازه ورود به اعتیاد در نگارخانه شهرداری برپاشد.

به گزارش آی سی ان پرس, منطقه کردستان سرکوت نجفی، در جمع خبرنگاران از برپایی نمایشگاه عکس هفته ملی مبارزه با دخانیات با همکاری جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات کردستان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

وی افزود: مصرف سیگار بویژه قلیان و مضرات آن یکی از مهم ترین دغددغه های اکثر جوامع است.

سرکوت نجفی بیان کرد: فرهنگ سازی در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه و خانواده ها از مضرات سیگار و قلیان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی از برپایی نمایشگاه عکس هفته ملی بدون دخانیات خبر داد و گفت: این نمایشگاه با مشارکت جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات کردستان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برپا شده است.

وی اعلام کرد: این نمایشگاه به مدت سه روز از۲۰  لغایت ۲۲ خرداد ماه سالجاری در نگارخانه شهرداری سنندج واقع در خیابان شهدای جنوبی جنب پارک شهدا  برپا شده است.

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند صبح ها از ساعت ۹ الی ۳۰/۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۰  از این نمایشگاه بازدید کنند.

دسته بندی: آخرین اخبار, فرهنگ شهری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد