مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام خبر داد: بیش از ۴۸ میلیارد تومان از محل عوارض مالیات بر ارزش‌افزوده بین شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، امور عشایری، آموزش و پروش و ورزش و جوانان استان ایلام توزیع‌شده است.

به گزارش آی سی ان پرس,عباسپور، مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام در برنامه رادیویی “ایلام و توسعه”، انجام به موقع تکالیف و ارائه اظهارنامه را شرط لازم برای برخورداری از تسهیلات مالیاتی دانست و بابیان این مطلب به تشریح موضوع ارائه اظهارنامه، خود اظهاری مالیاتی و مزایا و نتایج آن پرداخت و از مودیان مالیاتی خواست در زمان مقرر (برای مشاغل خردادماه و برای اشخاص حقوقی و شرکت‌ها و صاحبان املاک اجاری تیرماه) تکالیف خود را انجام دهند.
وی عدم ارائه به‌موقع اظهارنامه را باعث عدم امکان بهره‌مندی از تسهیلات و معافیت‌های مالیاتی و درنهایت تعلق جرائم مالیاتی غیرقابل بخشودگی دانست.
عباسپور در ادامه به اقدامات این اداره کل در سال ۹۷ و برنامه‌های سال ۹۸ و توزیع عوارض مالیات بر ارزش‌افزوده اشاره کرد و تحقق ۱۰۰ درصدی درآمدهای مالیاتی پیش‌بینی‌شده استان در سال ۹۷ را نشانه مشارکت مردم در توسعه اقتصادی استان ارزیابی کرد.
وی همچنین در ادامه در خصوص موضوع فرهنگ‌سازی مالیاتی، واحد یابی و شناسایی مودیان جدید، جلوگیری از فرار مالیاتی و طرح جامع مالیاتی توضیح داد.

 

دسته بندی: آخرین اخبار, اسلاید برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد