معاون نظارت سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: با آغاز روند نوسازی تاکسی های فرسوده شهری تاکنون، ۸۲۳ تاکسی فرسوده شهر نو شده است .

به گزارش آی سی ان پرس,فخرالدین معصوم زاده منطقه آذربایجان غربی با بیان اینکه  از آغاز طرح نوسازی تاکسی های فرسوده شهر ارومیه۸۲۳  دستگاه تاکسی نو شده است، افزود: در روند نوسازی تاکسی های فرسوده شهر، خودرهای مدل ۸۷ و پایین تر نو شدند .

وی تعداد تاکسی های شهر ارومیه را ۵ هزار دستگاه تاکسی عنوان کرد و افزود:  از این تعداد تاکسی شهری فعال در ارومیه، ۲ هزار دستگاه  تا مدل ۸۷ فرسوده است یعنی ۴۰ درصد تاکسی های شهری ارومیه نیاز به نوسازی دارد.

معاون نظارت سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه با بیان اینکه سایت  نوسازی تاکسی های فرسوده  دو هفته است که باز شده و امکان ثبت نام وجود دارد، عنوان کرد:  ثبت جهت نوسازی تاکسی ها فرسوده ارومیه تا مدل ۸۷ فقط به صورت نقدی وجود دارد ولی با هماهنگی های  لازم  زمینه ارائه تسهیلات برای این خودروها را فراهم می کنیم.

وی اظهار کرد: نوسازی تاکسی‌های فرسوده موجب کاهش آلاینده‌های هوا و ارتقای سطح رفاه عمومی و همچنین افزایش رضایتمندی تاکسیرانان و صرفه جویی در مصرف سوخت و تقلیل عمر ناوگان تاکسی رانی می شود.

دسته بندی: آخرین اخبار, گفتمان شهری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد