معاون فنی و عمرانی شهرداری قزوین گفت: ساخت پل امام رضا(ع) تا پل آیت‌اله ابوترابی و سپس ولایت ادامه دارد.

به گزارش آی سی ان پرس, سیدمحمد علمی شب گذشته در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین که در تالار اجتماعات این شورا برگزار شد، اظهار کرد: ساخت پل امام رضا(ع) تا پل آیت‌اله ابوترابی و سپس ولایت ادامه دارد.

وی ابراز کرد: اصلاح هندسی چهار راه اصفهان نیز با هدف رفع مشکلات شهروندان قزوینی به پایان رسیده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قزوین به تقاطع یادگار امام(ره) اشاره کرد و گفت: ابعاد مختلف این پروژه با توجه به گسترش شهر به 330 هکتاری، دانشگاه و نمایشگاه بین‌المللی، صدا و سیما و ورزشگاه به صورت کامل دیده شده است.

راه ری فراموش نشود

در ادامه جلسه، احد چگینی بیان کرد: پروژه‌های عمرانی که در سطح شهر قزوین اجرا می‌شود فقط با نگاه عمرانی نباشد بلکه باید از مردم نیازسنجی شود تا رضایتمندی آنها حاصل گردد.

وی ابراز کرد: راه‌های ورودی شهر قزوین، دو راه آهن، اصفهان، تهران قدیم، دروازه رشت و راه ری هست که عملا محله راه‌ری بن بست شده است.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه دسترسی راه‌ری به مصلی قطع شده است، اظهار کرد: این راه تاریخی شناسنامه شهر قزوین است و نباید اجازه داد به فراموشی سپرده شود.

137 میلیارد تومان در پل امام رضا(ع) هزینه شد

در ادامه جلسه فرج‌اله فصیحی‌رامندی بیان کرد: برای ساخت پل امام رضا(ع) 137 میلیارد تومان هزینه شده که از این مبلغ 118 میلیارد تومان در مدیریت شهرداری گذشته و 20 میلیارد تومان در مدیریت شهرداری دوره پنجم بوده است.

وی به دیوار آرامستان نوبلی اشاره کرد و گفت: وضعیت این دیوار مناسب نیست و مسؤولان شهرداری جهت زیباسازی آن اقدام کنند.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به به پروژه حکم‌آباد اظهار کرد: این پروژه اکنون راکد شده و مسؤولان شهرداری باید در این زمینه تدبیری اتخاذ کنند تا مشکلات موجود برطرف و عملیات عمرانی آن دوباره آغاز شود.

این عضو شورا افزود: در اجرای پروژه‌های عمرانی باید معاونت عمرانی شهرداری گزارشی از عملکرد مالی خود به کمیسیون مالی شورا ارائه دهد که تاکنون انجام نداده است.

ایجاد فضای ورزشی زیر پل امام رضا(ع)

همچنین در ادامه جلسه سعید دقیقی بیان کرد: فضای 500 متری در زیرپل امام رضا(ع) بلاتکلیف است که می‌توان از این زمین برای مردم منطقه جنوب شهر قزوین که امکانات ورزشی مناسبی ندارند، بهره‌برداری مناسبی کرد.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین ابراز کرد: با تحقق این مهم می‌توان خدمات ورزشی مناسبی به مردم بویژه جوانان این منطقه ارائه کرد و اوقات فراغت آنها را به نحو مطلوبی پر کرد.

دسته بندی: آخرین اخبار, توسعه پایدار شهری برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد