شهرداری تبریز توجه ویژه ای به توسعه ورزش همگانی داشته باشد

به گزارش آی سی ان پرس,محمدحسن فرهنگی صبح امروز شنبه در دیدار با سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با تاکید بر اینکه رویدادهای مختلف ورزشی که توسط شهرداری تبریز برگزار می شود باید با تاکید بر ورزش همگانی و عمومی انجام شود، گفت: شهرداری تبریز پتانسیل های بالایی در این زمینه دارد که باید از آنها استفاده شود.

وی با بیان اینکه فرهنگ دیگر موضوع مهم در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز است، گفت: برنامه‌ریزی فرهنگی، باید با نگاه جامعه‌شناسانه، اقشار مختلف شهروندان را پوشش دهد چراکه در محدوده وظایف و برنامه‌های شهرداری، «فرهنگ» در معنی عام کلمه مطرح است.

فرهنگی با اشاره به اینکه در مراکز تفریحی تبریز باید نمایشگاه‌های کتاب برگزار شود، ادامه داد: تفرجگاه های زیادی در تبریز وجود دارد که باید از ظرفیت آنها برای برگزاری نمایشگاه های کتاب و غرفه های فرهگی و هنری استفاده کرد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس با تاکید بر اینکه باید آموزش های مختلف در خدمت خانواده‌ها و گروه های مختلف سنی باشد، گفت: تقویت روحیه نشاط و امید در جامعه امروز لازم و ضروری است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز نیز در این دیدار با بیان اینکه توسعه فرهنگ شهرنشینی و آموزش‌های شهروندی مورد تاکید ما است، افزود: همچنین این سازمان برای غنی‌سازی اوقات فراغت در فصل تابستان برنامه های ویژه ای دارد.

حجت‌الاسلام حسین قدوسی نیا با تاکید بر اینکه برای رسیدن به مرحله تاثیرگذاری و جریان‌سازی نیاز به حمایت و همراهی نمایندگان مجلس داریم، گفت: جامعه هدف این طرح، مربوط به خانواده شهرداری است و توجه به استعدادها و مهارت‌های اجتماعی اولویت ما است.ارسال دیدگاه