شهردار بردخون گفت: اطلاع‌رسانی در شهرداری شفاف است و آمادگی داریم هرگونه اخبار و اطلاعات به‌جز محرمانه در اختیار رسانه‌ها قرار دهد و این وظیفه روابط عمومی است که به تازگی در شهرداری شکل گرفته است.

به گزارش آی سی ان پرس, از شهرستان دیر،عبدالخالق قایدی صبح امروز در نشست با تعدادی از مسؤولان روابط عمومی و اصحاب‌رسانه اظهار داشت: روابط عمومی حلقه مهم ارتباطی بین مردم و مسؤولان است که توجه به آن موجب اعتلای سازمانی و رضایت مردم می‌شود.

شهردار بردخون افزود: مهم‌ترین وظیفه روابط عمومی‌ها شناخت افکار عمومی و نفوذ عمیق در آنها برای جلب رضایت عمومی  و ارتقاء فعالیت‌ها است و اگر از آن غفلت کنیم دچار روزمرگی و عقب ماندگی بدون هدف می‌شویم.

وی اضافه کرد: توجه به نقش و جایگاه روابط عمومی در جامعه ضروری است و باید با تقویت روحیه تفاهم و همکاری و مشارکت، آگاهی‌بخشی درون و برون سازمانی، سنجش افکار، نوآوری و خلاقیت زمینه توسعه دیدگاه کارکنان به این بخش و ارتباط بیشتر مردم با دستگاه فراهم شود.

قایدی با تأکید بر مهارت‌آموزی، تلاش و فعالیت، ارتباط مستمر با مردم و کارکنان و رسانه‌ها، ابراز داشت: مردم باید از فعالیت‌ها، عملکرد ادارات و برنامه‌ها آشنا شوند که انتظار است روابط عمومی‌ها بیش از گذشته به پویایی و رشد برسند.

شهردار بردخون گفت: دنیای امروز تشنه کسب اطلاعات و علوم جدید است که این باعث شده روابط عمومی‌ها جایگاه ویژه‌ای در دستگاه‌ها و سازمان‌ها داشته باشند و این وظیفه آنان را دشوار و حساس کرده است.

وی با بیان اینکه انتظارات از روابط عمومی بیشتر شده، ابراز داشت: مسؤولان و متولیان روابط عمومی به دانش روز و ابزارهای جدید مجهز شوند زیرا آنان از الزامات عصر دانایی، عنصر اثرگذار چرخه اطلاع‌رسانی و اصلی‌ترین حلقه اتصال و پیوند سازمان و مخاطبان هستند.

قایدی اطلاع‌رسانی در شهرداری را شفاف دانست و گفت: شهرداری بردخون آماده است هرگونه اخبار و اطلاعات به‌جز محرمانه در اختیار رسانه‌ها قرار دهد و این وظیفه روابط عمومی است که به تازگی در شهرداری شکل گرفته و با علاقه‌مندی به فعالیت مشغول است.

وی ادامه داد: ما به نقش رسانه‌ها ایمان داریم و قدردان تلاش‌های آنان هستیم و برای تحقق اهداف و برنامه‌ها نیازمند یاری و همراهی این قشر سخت‌کوش هستیم.

در این نشست که رئیس و نائب‌رییس شورای اسلامی شهر نیز حضور داشتند از تلاش و فعالیت روابط عمومی‌ها و رسانه‌های بخش تقدیر کرد.

دسته بندی: آخرین اخبار, گفتگوی ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد