جشن ازدواج زوج جوان و سیل‌زده خوزستانی با همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز، هلال احمر و گروه‌های مردمی در منطقه سیل‌زده کوت سید صالح کوت عبدالله برگزار شد.

به گزارش آی سی ان پرس,از اهواز، جشن ازدواج زوج جوان و سیل‌زده خوزستانی با همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اهواز، هلال احمر و گروه‌های مردمی در منطقه سیل‌زده کوت سید صالح کوت عبدالله برگزار شد.

در حالی که مردم سیل‌زده استان خوزستان در سختی به‌سر می‌برند و تخریب منازل و مزارع کشاورزی موجب ایجاد آلام برای آنها شده برگزاری این امر خداپسدانه مرهمی بر دردهای آنها باشد تا روحیه دیگری کسب کنند.

این خانواده یکی از زوج‌های سیل‌زده از خانواده سرطانی بودند که با توجه به هماهنگی‌های انجام‌شده مسئله جشن ازدواج، شام، جهیزیه، دعوت از خیرین و فرستادن به مشهد مقدس نیز توسط معاونت امور اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شهرداری اهواز، هلال احمر و انجمن ۱۴معصوم(ع) انجام شد.

به گزارش تسنیم این چندمین ازدواج زوج‌های جوان سیل‌زده مناطق مختلف استان خوزستان است که با برگزاری آن بار دیگری شادی به میان مردم آورده شده و نشان دادند که هیچ چیزی نمی‌تواند آنها را ناراحت کند.

دسته بندی: آخرین اخبار, فرهنگی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد