مدیر امور آبفا خرم دره به اتفاق جمعی از کارکنان این امور با شهردار و اعضای شورای شهر خرمدره دیدار کرد.

به گزارش آی سی ان پرس,کامیار ایوبی در این دیدار اعضای شورای اسلامی را به عنوان نمایندگان منتخب مردم درپیگیری وخواسته های مردم برشمرد و بر اهمیت جایگاه شورا در تحقق مطالبات مردمی تاکید کرد.

وی با تشریح عملکرد و برنامه های امور آبفای خرمدره ، به خدمات رسانی هرچه بهتر به مشترکین تاکید نموده و با تبیین برنامه ها به پیشرفت فیزیکی پروژه های این امور اشاره کرد.

مدیر امور آبفای خرمدره ابراز امیدواری کرد در سال جاری شاهد افتتاح و راه اندازی پروژه بزرگ احداث تصفیه خانه و خط انتقال آبرسانی از سد کینه ورس به شهرهای ابهر و خرمدره باشیم.

وی با تقدیر از تعامل خوب و سازنده شهرداری وشورای اسلامی شهر خرمدره با امور آب و فاضلاب این شهرستان گفت: همکاری همه جانبه فی مابین امور آبفا و شهرداری تسریع و کیفیت خدمات به مردم را در پی دارد.

ایوبی با اشاره به برنامه های سال ۹۸ امور آبفای خرمدره در خصوص اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی ، خواستار ادامه همکاری ها در جهت پیشرفت برنامه های آب و فاضلاب این شهرستان شد.

در ادامه اعضای شورای شهر هر کدام طی سخنانی حمایت های خود از برنامه ها و اقدامات شرکت آب وفاضلاب را اعلام نمودند .

در پایان رئیس شورا ی اسلامی شهر خرمدره از تعامل سازنده امور آبفای این شهرستان تقدیر کرده و خواستار مساعدت در جهت رفع مشکلات شهروندان شد.

دسته بندی: آخرین اخبار, اخبار ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد