تعامل شهرداری، شورا و دستگاههای اجرایی با امور آبفای خرمدره ایده آل است

به گزارش آی سی ان پرس,کامیار ایوبی در این دیدار اعضای شورای اسلامی را به عنوان نمایندگان منتخب مردم درپیگیری وخواسته های مردم برشمرد و بر اهمیت جایگاه شورا در تحقق مطالبات مردمی تاکید کرد.

وی با تشریح عملکرد و برنامه های امور آبفای خرمدره ، به خدمات رسانی هرچه بهتر به مشترکین تاکید نموده و با تبیین برنامه ها به پیشرفت فیزیکی پروژه های این امور اشاره کرد.

مدیر امور آبفای خرمدره ابراز امیدواری کرد در سال جاری شاهد افتتاح و راه اندازی پروژه بزرگ احداث تصفیه خانه و خط انتقال آبرسانی از سد کینه ورس به شهرهای ابهر و خرمدره باشیم.

وی با تقدیر از تعامل خوب و سازنده شهرداری وشورای اسلامی شهر خرمدره با امور آب و فاضلاب این شهرستان گفت: همکاری همه جانبه فی مابین امور آبفا و شهرداری تسریع و کیفیت خدمات به مردم را در پی دارد.

ایوبی با اشاره به برنامه های سال ۹۸ امور آبفای خرمدره در خصوص اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی ، خواستار ادامه همکاری ها در جهت پیشرفت برنامه های آب و فاضلاب این شهرستان شد.

در ادامه اعضای شورای شهر هر کدام طی سخنانی حمایت های خود از برنامه ها و اقدامات شرکت آب وفاضلاب را اعلام نمودند .

در پایان رئیس شورا ی اسلامی شهر خرمدره از تعامل سازنده امور آبفای این شهرستان تقدیر کرده و خواستار مساعدت در جهت رفع مشکلات شهروندان شد.ارسال دیدگاه