رودسر- شهردار کلاچای از جذب و تحقق کامل بودجه شهرداری این شهر در سال گذشته خبر داد و گفت: بودجه شهرداری کلاچای ۱۰ درصد افزایش یافته است.

به گزارش آی سی ان پرس, ابراهیم اثنی عشری با اشاره به روند خوب جذب و محقق شدن بودجه جاری و عمرانی شهرداری کلاچای، اظهار کرد: بودجه شهرداری کلاچای در سال گذشته ۶ میلیارد تومان بوده که شش میلیارد و ۶۰۰ تومان درآمد نقدی و غیرنقدی داشته‌ایم.

وی با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی بودجه سال گذشته، افزود: با توجه به تخصیص قیر رایگان روند اجرای پروژه‌های عمرانی در این شهر سرعت بیشتری خواهد گرفت.

شهردار کلاچای در ادامه با بیان اینکه این شهر در یک دهه گذشته فاقد طرح راهبردی بوده است، گفت: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته موفق شدیم ۹۰ درصد طرح جامع شهر کلاچای را بر اساس مطالبات و نیازهای طراحی شهری به تصویب برسانیم.

وی با اشاره به ابلاغ طرح مذکور، بیان کرد: در این میان مشکلی در محور کمربندی به عنوان حوزه اقتصادی وجود دارد هرچند با احداث کمربندی بخش اعظمی از معضل ترافیک شهر حل می‌شود اما مطمئناً در حوزه اقتصادی شهر مشکل خواهیم داشت و طبعاً در چنین شرایطی امکان دسترسی آسان به شهر مشکل است.

اثنی عشری تصریح کرد: با احداث جاده کنارگذر در مجاورت جاده کمربندی با کاربری مختلط و ایجاد فرصت اقتصادی و اشتغال می‌توانیم در راستای شکوفایی شهر گام برداریم.

وی توسعه حوزه گردشگری در این شهر را یکی دیگر از اولویت‌های رونق شهر کلاچای عنوان کرد و افزود: برنامه ریزی لازم رد این زمینه انجام شده است.

دسته بندی: آخرین اخبار, اخبار ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد