عضو شورای شهر تهران گفت: گر کارگروه‌های تخصصی در محلات نداشته باشیم، عملا به اهدافی که پس از آسیب‌شناسی از عملکرد شورایاری‌ها ترسیم کرده‌ایم دست نخواهیم یافت.

به گزارش آی سی ان پرس, افشین حبیب‌زاده عضو شورای اسلامی شهر تهران در صد و چهل و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که به بررسی آیین‌نامه اجرایی انتخابات شورایاری اختصاص داشت در موافقت با پیشنهاد اضافه شدن کارگروه‌های تخصصی به ارکان ستاد شورایاری گفت: اگر کارگروه‌های تخصصی در محلات نداشته باشیم، عملا به اهدافی که پس از آسیب‌شناسی از عملکرد شورایاری‌ها ترسیم کرده‌ایم دست نخواهیم یافت.

عضو ستاد هماهنگی شورایاری‌ها ادامه داد: اگر کارگروه‌های تخصصی را حذف و فقط خود شورایاری‌های محلات را رکن قرار دهیم، شورایاران می‌توانند کارگروه‌های تخصصی را تشکیل ندهند و خودبخود به آیین‌نامه‌ها عمل نخواهد شد.

عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید براینکه کارگروه‌های تخصصی در آیین‌نامه به طور جدی دیده شده و باید به عنوان رکن شناخته شود، اظهار کرد: هیات رییسه شورایاری مناطق نیز از ارکان است که وجود آن نیز ضروری است. اگر هرکدام از این ارکان‌ها نباشد قطعا به اهدافی که ترسیم کرده‌ایم، دست پیدا نخواهیم کرد.

دسته بندی: آخرین اخبار, اخبار ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد