امام جمعه آق قلا گفت: نیروهای شهرداری تهران ۳۵ روز با همه امکاناتشان در کمک رسانی به مردم استان گلستان از هیچ‌ تلاشی دریغ نکردند.

به گزارش آی سی ان پرس,حاج آخوند عبدالحی میرزاعلی امام جمعه آق قلا در صد و چهل و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: من ابتدا تقدیر و تشکر می‌کنم از اینکه این وقت به ما داده شد تا از همه زحمات و‌ محبت های اعضای شورای اسلامی شهر تهران تشکر کنیم.

وی افزود: ما نمی توانیم خدمات و زحمات شما را با زبان قاصر خود جبران کنیم اما امیدوارم خدا اجر شما را صد برابر بدهد.

میرزاعلی گفت: ابتدای سال ۹۸ در استان گلستان شاهد وقوع سیل بودیم و این حادثه بیش از ۳۵ روز به طول انجامید و اگر  کمک های شهرداری تهران نبود مشکلات عدیده ای روی دوش مردم این استان می‌ماند.

وی ادامه داد: شهرداری تهران با تمام امکانات به کمک ما آمدند و برای خارج کردن آب از شهر تمام تلاش خود را به کار گرفتند آن هم با بیش از ۱۳۰ نفر نیروی خدماتی.

امام جمعه آق قلا تصریح کرد: ما دیدیم که همکاران شما در شهر گمیشان حتی ساعت ۱۱ شب هم از تلاش برای کمک به مردم دست برنداشتند.

عبدالحی میرزاعلی گفت: صحن شورای شهر تهران ایجاب نمی کند که درباره سیل حرف بزنم اما به عنوان یک طلبه اهل سنت از همه تلاش های شما و همکاران تان کمال تشکر را دارم.

وی ادامه داد: ما گلایه ای نداریم اما دوست داریم همانطور که شما به خوزستان سفر کردید به استان گلستان هم تشریف بیاورید و مشکلات این استان را از نزدیک ببینید.

دسته بندی: آخرین اخبار, گفتگوی ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد