عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران پاسخ تذکرات اعضای شورای شهر را نمی دهند و ما مجبوریم به سمت سوال از شهردار برویم.

به گزارش آی سی ان پرس,حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران گفت: ۱۸ فروردین تذکری در خصوص برخورد با همکارنمان در روزنامه همشهری دادم.

وی افزود: تا این تاریخ هیچ پاسخی از جانب شهرداری داده نشده است و ما برای آنکه تذکرمان را پاسخ بگیریم باید به سمت سوال از شهردار برویم.

محسن هاشمی در واکنش به اظهارات خلیل آبادی گفت: برای آن تذکر دو اتفاق افتاد هم شهردار و هم رئیس همشهری در جلسه هم اندیشی حضور پیدا کردند و بیش از یک ساعت توضیح دادند.

وی افزود: البته من خاطرم هست که یک پاسخ مکتوبی هم به دست ما رسید و من به اعضا ارجاع دادم.

شهربانو امانی هم در تذکری آیین نامه ای نسبت به عدم ارسال دستور جلسه ها به اعضای شورا گفت: قرار است دستور جلسات یک هفته قبل به اعضا ارائه شود اما این کار نشده و این موضوع باید حل بشود.

محسن هاشمی خطاب به امانی گفت: چون شورای شهر خیلی پر کار است و‌ جلساتی زیادی دارد فاصله هر جلسه با جلسه قبل کمتر از یک هفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مگر اینکه شما تصمیم بگیرید تعداد جلسات شورا کم شود تا در فرصت مقرر دستور جلسه ها برای اعضا ارسال شود.

دسته بندی: آخرین اخبار, شهردار پاسخگو برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد