مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۱۷۰ دستگاه مسافربر شخصی غیرمجاز توقیف شده است.

به گزارش آی سی ان پرس,سجاد سلیمانی امروز در کرمانشاه، با تأکید بر اینکه عزم این سازمان برای برخورد با مسافربرهای شخصی با همکاری پلیس راهور جدی است، اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۱۷۰ دستگاه مسافربر شخصی غیرمجاز توقیف شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه افزود: سازمان تاکسیرانی در راستای افزایش ایمنی و تردد مسافران در سفرهای درون شهری و جلوگیری از تضییع حقوق تاکسیرانان برخورد با متخلفان به‌خصوص مسافربرهای شخصی را در دستور کار خود قرار داده است و در این زمینه اهتمام و جدیت دارد.

وی توصیه کرد، که رانندگان این دسته از خودروها که شغل اصلی آنان مسافرکشی است، می‌توانند در آژانس‌های تاکسی تلفنی تحت پوشش این سازمان مشغول به فعالیت شوند.

سلیمانی افزود: گشت‌های مشترک سازمان تاکسیرانی و پلیس راهور بیشتر در پایانه‌های تاکسیرانی و ایستگاه‌های پرتردد مستقر هستند و نسبت به اعمال قانون متخلفان اقدام می‌کنند.

وی تصریح کرد: چنانچه شهروندان برای انجام سفرهای درون شهری از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند، ضمن کاهش میزان حوادث رانندگی به طرز چشمگیری در روان‌سازی ترافیک شهری یاری می‌رسانند.

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه از شهروندان خواست از سوار شدن و سفر با خودروهای مسافربر شخصی پرهیز کنند و امنیت خود را به خطر نیندازند، گفت: تمامی رانندگان تاکسی به هنگام دریافت پروانه تاکسیرانی از سوی مراجع ذی‌ربط تایید صلاحیت می‌شوند تا امنیت شهروندان تأمین شود، اما مسافربرهای شخصی به جایی پاسخگو نبوده و چنانچه خدای نکرده توسط این خودروها اذیت و آزاری به شهروندان مسافر برسد، پیگیری و احقاق حق و مجازات راننده متخلف دشوار خواهد بود.

دسته بندی: آخرین اخبار, گفتگوی ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد