معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران گفت: در حال حاضر شاهد قاچاق دام از سطح استان و کشور به خارج از مرزها هستیم که دولت تدابیر جدی در راستای مقابله با این مقوله در نظر گرفته است، اما با این حال طیفی از سو استفاده کنندگان با قاچاق مایحتاج مردم نظیر گوشت به خارج از مرزها مرتکب جنایت و خیانت می شوند.

به گزارش آی سی ان پرس, امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران در خصوص برگزاری نمایشگاه بهاره در استان تهران گفت: اتاق اصناف تهران در ابتدا از برگزاری نمایشگاه های بهاره استقبال نکرد اما از آنجا که برگزاری این نمایشگاه در آستانه سال جدید و ایام پایانی سال مطالبه عمومی است مجوز برگزاری پنج نمایشگاه در شهر تهران و یک نمایشگاه در هریک از شهرستان های استان تهران صادر شد.

وی افزود: با پیشنهاد اتاق اصناف مقرر شد سه نمایشگاه در ایام شب عید برگزار شده و در صورت نیاز بازار دو نمایشگاه دیگر نیز برپا شود.

معاون امور اقتصادی استانداری تهران با بیان اینکه نمایشگاه های بهاره تهران در نقاط مصلی امام (ره)، خاوران و بوستان ولایت از دهم الی ۲۰ اسفندماه برگزار می شود عنوان کرد: در حال حاضر تا رصد نیاز بازار نمایشگاه های جانمایی شده در حکیمیه و پارک ارم در انتظار اعلام نیاز اتاق اصناف است.

امامی امین گفت: براساس تصمیمات مصوب  هیچ دستگاه لشکری و کشوری حق برگزاری نمایشگاه های بهاره ندارد. همواره بر شعار اقتصاد مردمی تکیه داریم و دخالت هریک از دستگاه های غیر متولی در این بخش فاقد موضوعیت است.

وی ادامه داد: در حال حاضر شاهد قاچاق دام از سطح استان و کشور به خارج از مرزها هستیم که دولت تدابیر جدی در راستای مقابله با این مقوله در نظر گرفته است اما با این حال طیفی از سوء استفاده کنندگان با قاچاق مایحتاج مردم نظیر گوشت به خارج از مرزها مرتکب جنایت و خیانت می شوند که نابخشودنی است چراکه کشور ما از تولید کنندگان مطرح  دام در منطقه و عرصه بین المللی است.

امامی امین در پایان گفت: برخی از دلالان در مراکز عرضه گوشت افرادی را به خدمت گرفته و با دریافت سهمیه مردم آن را در سایر نقاط به قیمت گزاف به فروش می رسانند و این مشکل نشان می دهد که این افراد برای منافع کوتاه مدت خود به منافع مردم و هموطنان پشت می کنند.

دسته بندی: آخرین اخبار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد