معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران ضمن اشاره به همکاری اتاق اصناف در زمینه برپایی نمایشگاه های بهاره افزود: اتاق اصناف قرار است زمینه برپایی آن را در سه نقطه پایتخت فراهم کند.

به گزارش آی سی ان پرس,احمد اسماعیلی راد در خصوص تعیین محل برپایی نمایشگاه های بهاره افزود:  بوستان ولایت، مصلا و خاوران یا نقطه دیگری در جنوب شرق پایتخت مکان هایی است که به این منظور درنظر گرفته شده است و این نمایشگاه باید از ۱۰ تا ۲۰ اسفند ماه برگزار شود.

معاون برنامه ریزی  و توسعه فرمانداری تهران در تشریح تصمیم های نشست روز شنبه(دیروز) که با حضور استاندار تهران برگزار شد افزود: طبق صحبت های مطرح شده در جلسه روز گذشته با اصناف، برگزاری این نمایشگاه در سه نقطه تهران حتمی و متولی آن اتاق اصناف است.

وی اظهار داشت: برپایی این نمایشگاه قطعی است مگر آنکه اتفاق غیرقابل پیش بینی رخ دهد.

اسماعیلی راد با بیان اینکه اتاق اصناف مخالف برگزاری نمایشگاه بهاره در پنج نقطه تهران بود گفت: طی جلسات مختلف درخواست زیادی از سوی اتاق اصناف برای برگزاری این نمایشگاه با محدودیت بیشتر نسبت به سال های گذشته ارائه شد تا از این طریق مردم قادر به استفاده بیشتر از حراج های فصلی باشند.

وی در خصوص هزینه های اخذ غرفه توسط کسبه گفت: تعیین هزینه غرفه ها برعهده اتاق اصناف است اما طبق صحبت های مطرح شده تغییر قیمتی نسبت به سال گذشته نخواهیم داشت.

اسماعیلی راد تاکید کرد: نباید به دلیل هزینه اضافی، غرفه داران مجبور به تحمیل افزایش قیمت ها بر مردم شوند.

دسته بندی: آخرین اخبار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد