ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی «دوره آموزشی صنعتی کاربردهای فناوری نانو در حوزه آب، پساب و محیط‌زیست» را برگزار می‌کند.

به گزارش آی سی ان پرس, ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی به‌منظور گسترش توانمندی‌های فناوری نانو ایران و جهان در حوزه آب، پساب و محیط‌زیست به جامعه صنعتی و دانشگاهی کشور دوره آموزشی‌صنعتی «کاربردهای فناوری نانو در حوزه آب، پساب و محیط‌زیست» را برگزار می‌کند.

 

این رویداد با هدف معرفی محصولات، تجهیزات و شرکت‌های فناور موفق در حوزه آب، پساب و محیط‌زیست؛ معرفی سیاست‌ها و الگوهای حمایتی ستاد نانو؛ ایجاد بستر شناسایی و رشد فناوران، کارگزاران و مدرسین صنعتی فناوری نانو برگزار خواهد شد.

 

از دیگر اهداف برگزاری دوره آموزشی‌صنعتی «کاربردهای فناوری نانو در حوزه آب، پساب و محیط‌زیست» تبیین چالش‌ها و نیازهای صنعتی و پژوهشی مورد نیاز برای حل مشکلات صنایع در حوزه آب، پساب و محیط‌زیست؛ ایجاد بستر تبادل دانش و فناوری بین جامعه دانشگاهی و فناوران و جامعه صنعتی کشور است.

 

این دوره تخصصی ۸ ساعته به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود. شرکت در این دوره برای عموم علاقه‌مندان آزاد است و شرکت در این دوره به اعضای هیات علمی علمی، مدرسان فناوری نانو، نهادهای ترویجی فناوری نانو، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مخاطبان صنعتی علاقه‌مند و مرتبط به حوزه آب، پساب و محیط‌زیست توصیه می‌شود.

 

«دوره آموزشی صنعتی کاربردهای فناوری نانو در حوزه آب، پساب و محیط‌زیست» به همت ستاد توسعه فناوری نانو معاونت علمی ۱۶ اسفندماه در این ستاد برگزار می‌شود. علاقه‌مندان شرکت در این رویداد تا ۱۶ اسفندماه برای ثبت‌نام مهلت دارند.

 

دسته بندی: آخرین اخبار, محیط زیست برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد