بودجه‌نویسی امسال نسبت به سال گذشته بسیار ضعیف است و ما هم خواستار این هستیم اگر برنامه‌ای که مطرح شده و مدعی واقع‌گرایانه بودن آن بوده ایم پس باید ۵۰ تا ۷۰ درصد آن محقق می‌شد.

به گزارش آی سی ان پرس, مهدی عبدالرزاقی نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین شب گذشته در صحن پارلمانی اظهار کرد: در جلسۀ گذشته بحث حبابی بودن و بادکنکی بودن بودجه را مطرح کردم‌ که البته خوشایند برخی نبود حال این سوال مطرح است که چرا برخی کدهای بودجه در سال جاری صفر است؟

وی تصریح کرد: خواهش من این است که بودجه را طوری تصویب کنیم که رغبت و تمایل برای انجام اقدامات به وجود آید.

عبدالرزاقی ادامه داد: استدعا دارم بودجه را به سمت واقعی پیش بریم و ردیف صفر نداشته باشیم.

وی یادآور شد: در ورودی میدان مینودر در اکثر مواقع تعداد زیادی سگ‌های ولگرد وجود دارد که خواستار توجه در این حوزه هم‌ هستیم و لازم است تا فضای مرتبی ایجاد شود.

وی تاکید کرد: در ارتباط با باغات سنتی نیز امسال تعداد زیادی از محصولات به دلیل سرمازدگی از بین رفتند و آن تعداد اندکی هم که باقی مانده بود توسط سنجاب‌ها خورده شد لذا در این زمینه نیز توجه لازم صورت گیرد.

عبدالرزاقی تصریح کرد: بودجه‌نویسی امسال نسبت به سال گذشته بسیار ضعیف است و ما هم خواستار این هستیم اگر برنامه‌ای که مطرح شده واقع گرایانه بوده بنابراین باید ۵۰ تا ۷۰ درصد آن محقق شود.

نایب رئیس شورای اسلامی در پایان گفت: سال گذشته خزائلی در تمامی جلسات بودجه حاضر می‌شد و حمایت می کرد که این اتفاق امسال توسط اصغری معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه‌انسانی شهرداری قزوین نیفتاده است.

دسته بندی: اخبار ویژه, شهردار خبر, ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد