سید حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه به سخنان اخیر محمد باقر قالیباف شهردار پیشین پایتخت که بدهی شهرداری را دروغ خوانده بود واکنش نشان داد و اعلام کرد: تظاهرات مکرر طلبکاران شهرداری دروغ را مشخص می کند.

به گزارش آی سی ان پرس, اخیرا قالیباف در برنامه ای تلویزیونی موضوع بدهی ۵۴ هزار میلیارد تومانی بدهی شهرداری تهران را دروغ بزرگ خواند.
خلیل آبادی در توئیت خود نوشت: «در دوره گذشته، شخصی می‌گفت صدای اعتراض مردم نوار است، حالا می‌گویند بدهی دروغ است؛ دیوار حاشا هم بلند است، سری به خیابان بهشت بزنید تظاهرات مکرر طلبکاران شهرداری دروغ را مشخص می کند».
محسن هاشمی و محمود میرلوحی دیگر اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز امروز در جلسه علنی این نهاد به سخنان قالیباف واکنش نشان دادند و از صداوسیما خواستند که فرصت پاسخگویی به این اظهارات را به مدیران شهری بدهد.
آنطور که در رسانه ها ذکر شده قالیباف گفته است: در پایان شورای چهارم گزارش بدهی‌ها و دارایی‌های شهرداری تهران به تصویب شورای شهر رسید و بر اساس آن بدهی شهرداری تهران حدود ۱۶ هزار میلیارد تومان بوده که ۱۴ هزار میلیارد تومان بدهی دولت به شهرداری است.
قالیباف از سال ۸۴ تا ۹۶ شهردار تهران بود.

دسته بندی: اسلاید, شهردار خبر برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد