عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، با انتقاد از نبود انسجام در شهرداری برای اداره پایتخت تاکید کرد که کمیته‌ای که مربوط به اتخاذ تصمیمات حوزه طرح ترافیک بوده عملکرد ضعیفی دارد.

به گزارش آی سی ان پرس,قاسم میرزایی نیکو ، با انتقاد از نبود هماهنگی و انسجام در روند فعالیت مدیریت شهر تهران، گفت: شرایط برای فعالیت شهرداری و اداره کلان شهر تهران سخت شده است که ناشی از اثرات بدی بوده که از دوره فعالیت شهرداران سابق برجای مانده است، کما اینکه در یک مقطع زمانی کوتاه آقای نجفی بعد در یک مقطع کوتاه آقای افشانی در این سمت فعالیت داشتند که با دو سلیقه متفاوت این مجموعه را مدیریت کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هماهنگی میان مجموعه‌هایی که بدنه شهرداری را می‌سازند نیاز به یک وحدت رویه دارد و این در حالی است که هنوز ساماندهی شهرداری به عنوان سازمانی کارآمد که بتواند این مهم را محقق سازد، شکل نگرفته است.

اختلاف سلیقه در اداره شهر از مشکلات کنونی حوزه مدیریت شهری تهران است

وی اظهار کرد: اختلاف سلیقه در اداره شهر از دیگر مشکلات کنونی در حوزه مدیریت شهری تهران است، چرا که شهردار باید از اختیار تام در زمینهانتصابات برخوردار باشد، اما در شرایط کنونی هر انتصابی که صورت گرفته توسط بسیاری از افراد مورد نقد قرار می‌گیرد و حتی شورای شهر هم در این رابطه درخواست‌های متفاوتی دارد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وضعیت ترافیک و تصمیماتی که در این حوزه اتخاذ می‌شود پیوسته از سوی بنده محل گلایه بوده است، چرا که کمیته‌ای که در این رابطه تصمیم‌گیری می‌کند، زبان گفت و گو و تشریح با عموم را ندارد.

نیروی انتظامی اجرای برنامه‌ها در حوزه طرح ترافیک را تحت الشعاع قرار می‌دهد

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: هم‌اکنون در مورد تصمیمات اتخاذ شده در حوزه طرح ترافیک اقشار مختلف و کارمندان دولتی که می‌توانند از مزایای این طرح بهره‌مند شوند، بلاتکلیف هستند و در مواردی هم نیروی انتظامی اجرای برنامه‌ها در این حوزه را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

روابط عمومی شهرداری عملکرد ضعیفی دارد

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی، یادآورشد: در اینجا می‌توان گفت یا این کمیته عملکرد ضعیفی دارد یا ضعف در روابط عمومی یا بخش‌های اجرایی وجود دارد که باعث شده است تصمیمات اتخاذ شده در حوزه ترافیک از نتیجه قطعی و قابل قبولی برخوردار نباشد، اما بر مبنای اطلاعاتی که به دست آورده‌ام، می‌توان امیدوار بود که این روند به سمت و سویی حرکت کند که از جایگاه مستحکم و درخوری برخوردار شود.

دسته بندی: اخبار ویژه, شهردار خبر, ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد