معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: جشنواره هنرهای شهری همدان همزمان با آغاز سال جدید برای ششمین سال متوالی برگزار می‌شود.

به گزارش آی سی ان پرس,وحید علی‌ضمیر امروز  در همدان با بیان اینکه امسال در کنار المان‌ها نوروزی توجه ویژه‌ای نیز به شهدا شده است اظهار کرد: تصویر ۲۰ سردار شهید در یک قالب جدید در شهر رونمایی می‎شود.

 وی با بیان اینکه ششمین سالی است که جشنواره هنرهای شهری همدان برگزار می‌شود افزود: نکته قالب توجه در این زمینه این است که وقتی فراخوان منتشر می‌شود از کل کشور برای دبیرخانه این جشنواره آثار خود را ارسال می‌کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به اینکه تصاویر شهدا در دیوارهای شهری بازسازی شد تصریح کرد: تصویر سردار شهید محمود شهبازی به صورت ویژه طراحی شده که با وجود زحمات بسیاری که متقبل شده کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه سرمایه خوبی از المان‌های نوروزی در همدان به دلیل برگزاری مستمر آن در سال‌های گذشته ایجاد شده است ادامه داد: با توجه به افزایش بی سابقه قیمت‌ها و هزینه‌های بالای تهیه این المان‌ها امروز همدان از یک سرمایه عظیمی برخوردار است.

علی‌ضمیر همچنین تأکید کرد: به مناسبت ۱۳ رجب سالروز تولد حضرت علی(ع) نیز برنامه ویژه‌ای در  سطح شهر و تهیه و تدوین المان‌های شهری در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه همه این اقدامات برای ایجاد یک شهر پویا و با نشاط انجام می‌شود خاطرنشان کرد: این المان‌ها همه با استقبال شهروندان و هم با استقبال گردشگران مواجه شده است.

دسته بندی: اخبار ویژه, شهردار خبر, ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد