رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: قرار بود نیروی انتظامی و شهرداری در خصوص فاز دوم برج میلاد وارد مذاکر شوند؛ ولی هنوز اقدامی صورت نگرفته و این گود بلاتکلیف مانده است.

به گزارش آی سی ان پرس,محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در خصوص اقدامات صورت گرفته برای گود برج میلاد گفت: متأسفانه علیرغم پیگیری‌هایی که به عنوان کمیسیون شهرسازی و معماری انجام داده‌ایم به نتیجه نرسیده‌ایم. در زمان معاونت پیروز حناچی در معاونت شهرسازی معماری جلساتی با مسئولین حوزه شهرسازی منطقه ۲ و معاونت عمرانی شهرداری تهران گذاشتیم و تصمیماتی اخذ شد.

وی ادامه داد: یکی از تصمیمات اخذشده این بود که شهرداری تهران با نیروی انتظامی وارد مذاکره شود و اختلافات در خصوص نوع مشارکت در فاز ۲ برج میلاد را حل و فصل کنند.

سالاری با بیان اینکه قرار بود گودبرداری در فاز ۲ برج میلاد تعیین تکلیف شود گفت:‌متأسفانه هنوز این اقدام به نتیجه نرسیده است و از آن سو پایدارسازی جداره گود مدت زمان تعیین شده‌ای دارد که از آن زمان خیلی گذشته است هر چند در این مدت سعی کرده‌اند مقاوم‌سازی‌هایی انجام دهند.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران افزود: ولی بحث این است که یک از املاک ارزشمند شهرداری آن هم در کنار نماد اصلی پایتخت بلاتکلیف مانده است.

به گفته سالاری، اشکال به مدیریت سابق برمی‌گردد چرا که در قراردادی که بسته شده شفافیت نبوده واین عدم شفافیت باعث بروز اختلاف شده است و در این دوره شهرداری هم هنوز نتوانستند این مشکل را برطرف کنند.

دسته بندی: اخبار ویژه, شهردار خبر, ویژه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد