شهردار اصفهان گفت: ۷۸ کیلومتر حلقه حفاظتی که شهر را در بر می‌گیرد در کاهش ترافیک، تصادفات، آسایش و آرامش بیشتر شهروندان موثر خواهد بود که خوشبختانه با همکاری ارتش و شهرداری این مهم اجرایی شده است.

به گزارش آی سی ان پرس,،قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان امروز در مراسم کلنگ زنی احداث خیابان کمکی ارتش از بلوار شهدای صفه و بلوار جانبازان که در قالب برنامه “اصفهان در مسیر امید” برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه اراضی بر سر راه احداث این خیابان، نظامی و متعلق به ارتش است، توافقات لازم برای احداث این محور کمکی با فرمانده نیروی زمینی ارتش انجام شده است که در این زمینه از همکاری فرماندهی نیروی ارتش برای توسعه شهر تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به جزییات خیابان در نظر گرفته شده از بلوار شهدای صفه تا بلوار جانبازان افزود: طول این خیابان سه کیلومتر و عرض آن ۷۵ متر است، همین طور عرض ترافیکی به اندازه ۴۵ متر برای این خیابان مشخص شده است و ارتش به عنوان مجری طرح با سرعت و طبق جدول زمان بندی کار را جلو می‌برد.

شهردار اصفهان با اشاره به افزایش ۳۷ درصدی بودجه شهرداری در سال ۹۸ افزود: چهار هزار میلیارد تومان بودجه شهرداری برای سال آینده است و این مهم به دلیل مذاکرات با سرمایه گذاران و ارتش صورت گرفته است.

نوروزی تأکید کرد: زمانی که مذاکرات و تفاهمات به قرارداد تبدیل شود، اطلاعات دقیق همکاری با فرماندهان ارتش و تلاش آنان برای توسعه شهر، رفاه مردم، رفع مشکلات ترافیکی و روند ایجاد حلقه حفاظتی اطلاع رسانی می‌شود.

وی با بیان اینکه ایجاد حلقه حفاظتی در سه سال آینده جزء بزرگترین پروژه‌های شهرداری اصفهان است، گفت: ۷۸ کیلومتر حلقه حفاظتی که شهر را در بر می‌گیرد در کاهش ترافیک، تصادفات، آسایش و آرامش بیشتر شهروندان موثر خواهد بود که خوشبختانه با همکاری ارتش و شهرداری این مهم اجرایی شده است.

نوروزی تاکید کرد: این حمایت‌ها برای توسعه و آبادانی شهر و حل مشکلات مردم، به ویژه در پروژه حلقه حفاظتی که پروژه‌ای بسیار بزرگ است، به صورت جدی احساس می‌شود و بسیار ارزشمند است.

شهردار اصفهان اظهار امیدواری کرد: این گام آغاز فصل جدیدی برای شروع فعالیت‌های نوین در حوزه شهری باشد.

دسته بندی: اسلاید, شهردار خبر برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد