سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: دین اسلام اصلی‌ترین تشکیل دهنده بنیان انقلاب اسلامی است و انقلاب اسلامی هم اکنون چهل سالگی خود را پشت سر گذاشته و به بلوغ کامل رسیده است و با کوله باری از تجربه راه را ادامه خواهد داد.

به گزارش آی سی ان پرس,شهریار شیری آراسته، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، روز گذشته، ۲۳ بهمن ماه، در آیین اختتامیه نمایشگاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: رژیم پهلوی تلاش می‌کرد دین اسلام را از جامعه ایران حذف کند، ولی ملت ایران با محوریت دین اسلام انقلاب کرده و پیروز شدند.
وی به تبلیغات منفی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان تبلیغات سنگینی علیه کشور شروع کرده بودند که اتحاد ملت وحضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.
شیری آراسته گفت: انقلاب اسلامی هم اکنون چهل سالگی خود را پشت سر گذاشته و به بلوغ کامل رسیده است و هم اکنون با کوله باری از تجربه راه را ادامه خواهد داد.
وی بیان کرد: مردم ایران در طول این چهل سال مشکلات بسیاری را از جانب دشمنان سرکوب کرده اند و در عرصه‌های مختلف ضد استبدادی و ضد استکباری حضور یافته اند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل ادامه داد: محوریت فعالیت در نظام انقلاب اسلامی در طول این چهل سال توجه به محرومان و تلاش برای رفع مشکلات این قشر بوده است.
وی افزود: بعد از گذشت چهل سالگی انقلاب تلاش می‌شود در زمینه رفع محرومیت گام‌ها بیش از پیش قوی‌تر برداشته شده و مشکلات اقشار ضعیف جامعه کمتر شود.

دسته بندی: آخرین اخبار, اقتصاد برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد