افتتاح فاز اول خیابان ۱۷ شهریور در اوایل پاییز امسال

 به گزارش آی سی ان پرس, افشین حبیب‌زاده، عضو شورای شهر تهران با اشاره به بازگشایی خیابان ۱۷ شهریور گفت: براساس آخرین گزارش‌هایی که به دست ما رسیده است، در راستای بازگشایی دوربین‌ها در این مسیر در حال نصب است. همچنین جداولی که مسیر رفت و برگشت خودروها را مشخص می‌کنند، اجرا شده است.

عضو کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر درخصوص زمان بازگشایی این خط اظهار داشت: فعالیت در مسیر ۱۷ شهریور در طول ایام سوگواری محرم به صورت موقت به مدت ۱۰ روز متوقف خواهد شد و بعد از پایان دهه محرم اقدامات در راستای بازگشایی مسیر ادامه خواهد یافت.

حبیب‌زاده ادامه داد: در این مسیر اتوبوس‌ها، تاکسی‌ها و سایر وسایل حمل و نقل عمومی امکان تردد دارند. این اقدامات در فاز اول پروژه ۱۷ شهریور اجرا خواهد شد و ان‌شاءالله به زودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود. زمان زیادی تا تکمیل پروژه باقی نمانده است و می‌توان گفت فاز اول بازگشایی مسیر ۱۷ شهریور اوایل پاییز افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه احتمالا در مهرماه شاهد بازگشایی فاز اول این مسیر خواهیم بود، تصریح کرد: فاز دوم برای بازگشایی میدان ۱۷ شهریور هنوز در حال بررسی است. بازگشایی میدان در دستورکار قرار دارد و پس از انجام بررسی‌های لازم سعی می‌کنیم اجازه ورود وسایل حمل و نقل عمومی را به داخل میدان بدهیم. البته ورود خودروهای شخصی به داخل میدان نیز در حال بررسی است به نظر من اجازه ورود وسایل نقلیه عمومی و خودروهای شخصی داخل میدان ۱۷ شهریور امکان پذیر است.و پس از اتمام فاز اول و بررسی موارد در دستور کار قرار خواهد گرفت.ارسال دیدگاه