آرشیو دسته: فرهنگ و مدیریت شهری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار قزوین گفت: بودجه سال آینده شهرداری قزوین بر مبنای برنامه پنج‌ساله مصوب تنظیم می‌شود.

مشاور دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی ضمن تشریح مبانی حقوقی و قانونی شکل‌گیری بنیاد مسابقات قرآن سازمان اوقاف به شکل‌گیری آن در زمانی اشتباه اشاره کرد و گفت: اگر ایده و انگیزه دیگری همچون واگذاری کارها به بخش غیردولتی مد نظر است، راه حل آن شکل‌گیری ساختار خصولتی نیست.

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت: تکمیل”مسکن مهر” تعهدی از سوی دولت و جزئی از وظایف وزارت راه وشهرسازی است که باید با همکاری دستگاه‌های اجرایی دیگر سریعتر به سرانجام برسد.

قطار گردشگری بین المللی عقاب طلایی با عنوان «راه ابریشم» صبح شنبه در نخستین ایستگاه گردشگری خود در ایران، وارد استان فارس شد.

شهردار لواسان از ثبت‌نام و صدور کارت شهروندی در این شهر خبر داد و گفت: تاکنون 15 هزار نفر برای بهره‌مندی از کارت شهروندی ثبت‌نام شده‌اند.

رئیس شورای شهر تهران با اعلام آمادگی برای شهردار تهران شدن گفت: بخشی از اصلاح طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث از هم پاشیدگی شورای شهر می‌شود اما برای ریاست شورا جایگزین هست.

سلسله نشست های تخصصی خوشنویسی مکتب میر عماد با همکاری انجمن خوشنویسان ایران

به گزارش آی سی ان پرس ، دکتر یارزاده خاطرنشان کرد: هدف این اجلاس این بود که ما به پتانسیل های خوب شهر خوب نگاه کنیم و نگاه به آنها را به روز کنیم تا از طریق آن شهر بتواند هم ارتباطات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی خود را توسعه دهد و هم در مسیر دیپلماسی […]

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: در اقتصاد دانش‌محور استارتاپ آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حرف اول را می‌زنند و بر همین اساس 2 رویداد استارتاپی در استان برگزار کردیم.

به هیچ عنوان زیبا نیست که طراحی‌های پرهزینه پروژه‌های سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین داخل کمد برود و خاک بخورد.