آرشیو دسته: شهردار پاسخگو

شهردار خرم‌دره گفت: حمایت مردم تضمین کننده موفقیت شهرداری‌ها است اما تا فرو ریختن کامل دیوار بی‌اعتمادی بین مردم و شهرداری فاصله است.

شهردار خرم‌آباد با ابراز خرسندی از اینکه شهرداری‌های کشور به ویژه اصفهان استان سیل زده لرستان را در فروردین ماه امسال تنها نگذاشتند و امدادرسانی خوبی تا آخرین لحظات انجام دادند، گفت: این نوع‌دوستی‌ها بارقه امیدی برای تمام کسانی شد که در سیل اخیر دچار حادثه و بحران شدند.

آیین تجلیل از نیروهای امدادی و پشتیبانی شهرداری اصفهان در مناطق سیل زده با حضور شهردار اصفهان، معاون عمرانی استاندار اصفهان، فرماندار و شهردار خرم آباد، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان، اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و مدیران شهری برگزار شد.

معاون اقتصادی شهرداری تهران از پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران خبر داد.

در جلسه كميسيون ماده پنج استان اصفهان درخواست افزايش ارتفاع ، حذف و يا اضافه كردن گذر و تغيير كاربري مربوط به ۱۰ شهر استان مورد بررسي قرار گرفت.

قم نیوز: رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم از یکپارچه‌سازی سامانه‌های نرم‌افزاری شهرداری توسط شرکت های بومی قم خبر داد.

معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ٣٤ میلیارد تومان سهم شهرداری از جرایم راهنمایی و رانندگی در سال ۹۷ پرداخت شده است.

در حالی که شهردار تهران به خرید اتوبوس‌های دست دوم چراغ سبز نشان داده بود، امروز معاون شهردار گفت که برنامه ای نداریم و وقتی اتوبوس دست دوم پیدا کردیم در مورد آن حرف می زنیم.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به این که بر اساس شاخص‌های مصوب ۵ درصد مساحت شهر تهران به وسعت ۳۲۶۸ هکتار، بافت فرسوده است که ۱۵ درصد جمعیت را در برگرفته است.

شهردار تهران با اشاره به اینکه استفاده از خلاقیت و نوآوری سیاست عمومی در جهت رفع مشکلات شهر تهران است، گفت: کنترل ترافیک و آلودگی دو عامل مهم جهت بالا بردن کیفیت زندگی در پایتخت است.

۱۴ پروژه شهری،عمرانی، خدماتی و ترافیکی شهرداری منطقه ۹ پایتخت روز دوشنبه در آیینی با حضور شهردار تهران به بهره برداری رسید.

استنادنیوز؛ صبح امروز با تشکیل جلسه شورای اسلامی شهر قائمشهر و به‌دنبال استعفای بهمن معین‌پور شهردار سابق قائم‌شهر، اعضای شورای اسلامی این شهر حمید خنکدار را به‌عنوان سرپرست شهرداری و با ۹ رأی عباس صالح‌زاده را به‌عنوان شهردار انتخاب کردند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از جابه جایی رایگان شهروندان به موزه‌های شهر با تاکسی اینترنتی بادسان به روز جهانی موزه خبر داد.

تهران- ایرنا- شهردار منطقه ۹ تهران با بیان اینکه خبر آسیب پایه های برج آزادی صحت ندارد گفت: در حال حاضر گذردهی آب در میدان آزادی وجود ندارد.

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از تبدیل بخش عمده پادگان دوشان تپه به فضای سبز و سرانه های خدماتی شهری در آستانه نزدیک و پس از تصمیم گیری‌های مربوطه خبر داد.

اعطا از تشکیل کمیته تحقیق و تفحص برای بررسی چگونگی واگذاری املاک شهرداری تهران به اشخاص حقیقی و حقوقی خبر داد.

اتحادخبر: شهردار بندر بوشهر: نهایت تلاش مجموعه خود را برای افزایش رضایت این قشر زحمتکش به کار می گیرد. در نشستی صمیمی که با حضور سیدنورالدین امیری شهردار، احمد بارگاهی مشاور ارشد و مدیر حوزه شهردار، گرشاسب گرشاسبی رئیس حراست، عبدالله کردگار رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر و جمعی از تاکسی داران در شهرداری بندر بوشهر با…

عملیات اجرایی ترمیم و لکه گیری معابر سطح شهر توسط شهرداری خرمشهر همچنان ادامه دارد.

مدیر کل اداره حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن اشاره به اینکه محیط زیست آماده همکاری با شهرداری تهران برای انتقال مرکز دفع پسماند آراد کوه است، گفت: شهرداری تهران هنوز اقدامی در این زمینه انجام نداده و مکانی را جهت جایگزینی به ما معرفی نکرده است.

شهرداری آبادان به دلیل آنچه که طلب خود بابت عوارض عنوان کرده از ورود تجهیزات سنگین نفتی به فاز ۲ پالایشگاه آبادان جلوگیری کرد.