آرشیو دسته: شهردار پاسخگو

عضو شورای شهر بخش پاتاوه شهرستان دنا از تخلفات در شهرداری انتقاد کرد.

شهردار زنجان گفت: شهرداری توانسته با نهایی کردن پروژه پل امام حسن مجتبی(ع) در گلشهر زنجان به وعده خود عمل کند.

سفیر کشور کرواسی در ایران، با شهردار اصفهان دیدار و گفت و کرد.به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، قدرت‌الله نوروزی،

کرج – ایرنا – شهردار کرج با بیان اینکه مدیریت پسماندها تنها از وظایف شهرداری ها نیست ،گفت: امروز ماده ۵۵ قانون در خصوص مشارکت دستگاه های اجرایی کشور در زمینه ساماندهی و مدیریت پسماندها به خوبی اجرا نمی شود.

شهردار جویبار گفت: چند روز دیگر موعد قرارداد پیمانکار طرح دریا چپکرود به پایان می‌رسد و قرار است امسال طرح دریا را خود شهرداری جویبار برعهده بگیرد تا مشکل سند آن حل شود.

شهردار منطقه ۶ گفت: مهم ترین هدف ما در ایجاد گذر صنایع دستی تقویت پیاده مداری، احیای ارزش‌ها، تقویت زندگی شبانه، بالا بردن نشاط و پویایی اجتماعی و تقویت کسب و کار محلی در این محدوده است.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: عملیات اجرای پروژه خیابان لاله زار و پیاده راه‌سازی آن ظرف ماه آینده آغاز می‌شود.

عضو شورای شهر تهران گفت:‌ هویت دو محله «نفرآباد و هاشم‌آباد» با قدمتی ۴۰۰ ساله در حال نابودی است و باید اقدامات لازم جهت توجه به این محله‌ها صورت گیرد.

شهردار تهران گفت: تلاش ما در شهرداری این است که برای مردم رضایت و راحتی فراهم کنیم.

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری همدان از ایجاد غرفه‌های پیاده راه اکباتان از اواسط خردادماه خبرداد و گفت: غرفه‌های طراحی شده تحول شگرفی در پیاده‌راه اکباتان ایجاد می‌کند.

در آستانه سی امین سال رحلت ملکوتی امام خمینی (ره) ،شهرداری منطقه یک اقدام به سیاهپوش نمودن و آماده سازی مسیرهای منتهی به جماران برای حضور زائران بیت و حسینیه امام (ره) می شود.

رئیس کمیته معماری شورای شهر تهران از بررسی لایحه شهرداری تهران در مورد ایمن سازی ساختمان‌های بلند ناایمن در شورای شهر خبرداد.

مسئول واحد کنترل و نظارت بر تخلفات شهری شهرداری ساوه از تخریب و رفع خطر از ۱۰ ملک فرسوده توسط این واحد در طی یک ماه گذشته خبر داد.

مدیرعامل شرکت بهره‌ برداری قطارشهری شهرداری مشهد گفت: سرویس دهی مترو این شهر در روز جهانی قدس رایگان است.

مدیر آتش‌نشانی شهرداری ایذه گفت: در پی آتش‌سوزی در حاشیه تالاب میانگران ایذه، ۳ هکتار زمین کشاورزی در آتش سوخت.

به گزارش عصرزاگرس وبه نقل از روابط عمومی باشگاه فرازبام خائیز دهدشت شهاب صادق‌زاده، بازیکن تیم ملی هندبال و بازیکن فصل گذشته زاگرس اسلام آباد با قراردادی یک ساله به تیم فرازبام خائیز دهدشت پیوست.صادق زاده سابقه حضور در تیم های شهرداری تبریز، منیزیم فردوس، نیروی زمینی تهران و زاگرس اسلام اباد را دارد.وی هم […]

رئیس اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایذه گفت: آتش‌سوزی کاه و کلش زمین‌های کشاورزی روستاهای دهنو و میانگران ایذه با تلاش یک ساعته مردم و آتش‌نشانان خاموش شد.

عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد به تعلل شهرداری در انتصاب جوانان گفت: بی‌توجهی در اجرای قانون این شائبه را ایجاد می‌کند که شهرداری حامی مدیریت افراد بی‌انگیزه است.

شهردار کرمان گفت: از مجموع ۲۹ نامه‌ای که معصوم زاده بیان کرده از طرف شهرداری بدون پاسخ مانده فقط به یک نامه پاسخی داده نشده است.

‎ ‎نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه: اگر تا پایان سال ۹۸ اهداف مندرج در برنامه سوم توسعه شهر تهران به میزان یک پنجم یعنی ۲۰ درصد محقق شود می‌توان به تحقق پذیری سند شورا و شهرداری امید بست