آرشیو دسته: پژوهشهای شهری

مدیر عامل شرکت احداث، نگهداری، بهره برداری و انتقال آزاد راه مشهد – چناران – قوچان گفت: این پروژه با سرمایه گذاری مشترک آستان قدس رضوی با سهم ۷۰ درصد و وزارت راه و شهرسازی با سهم ۳۰ درصد اجرا می شود

عملیات ساخت احداث تاسیسات نمک زدایی آب به روش B.o.o با حضور وزیر نیرو در آبادان آغاز شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز خبر داد: از آغاز سال تحصیلی جدید دوره آموزش شهروندی در ۶۵ مدرسه شهر تبریز برگزار شده است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی گفت: برای تسهیل در دستیابی به اهداف توسعه شهری، هفت کمیته تخصصی با عضویت شهرداران و کارشناسان شهرداری‌های استان مرکزی تشکیل شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان از آغاز عملیات اجرایی پروژه قطار شهری اصفهان- شاهین‌شهر با اتکای به بخش خصوصی ظرف یک ماه آینده خبر داد.

شهردار هشترود از اجرای پروژه بزرگ نهضت آسفالت در معابر و خیابان های هشترود خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان امسال راه آهن رشت و راه آهن ایران – افغانستان و راه آهن تبریز از مسیر جدید به افتتاح خواهد رسید.

مدیر منطقه ۸ از همسطح سازی درب منهول های فاضلاب در کوی رسالت در سطح منطقه خبر داد.

نقشه گسل‌های شهر کرج با حضور علی اصغر کمالی زاده شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و برخی مدیران استانی و کشوری رونمایی شد.

طرح حقوق شهروندی برای اولین بار در سطح مدارس این منطقه با مشارکت شهرداری کرج درحال برگزاری است. 

هومن روایی رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت، در گفت و گویی از تجهیز ۴ دستگاه کامیون سازمان عمران شهرداری رشت به مجهزترین نمک پاش های روز دنیا خبر داد.

مديرکل نظارت بر پروژه‌های عمرانی و ساختمانی شهرداری قم از تکميل رمپ و لوپ A پل ۹ دی تا دو ماه آينده خبر داد.

کارگروه تخصصی R&D(توسعه و تحقیق) با همکاری اساتید دانشگاه برای اولین بار در شهرداری بیرجند تشکیل شد.

شبکه «رادیو ترانک ملی» با هدف ارائه خدمات ارتباطی در مواقع بحران و بلایای طبیعی همزمان با هفته پدافند غیرعامل در تهران به بهره‌برداری رسید.

با تشکیل کارگروهی مجموعه های تاریخی موافقت کردند، تا از این طریق بتوان با رفع برخی موانع، شرایط را برای احیای مکان های تاریخی و رونق بخشی در منطقه گردشگری فراهم کرد.

قرارداد تولید برق از محل دفن زباله های تهران دیروز با سرمایه گذاری ۱۳۰ میلیون دلار بین شهرداری پایتخت و شرکتی کره ای امضا شد.

معاون توانمندسازی و کارآفرینی این سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اجرایی کردن طرح «حرکت» به مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد و کوچک رونق می دهد.

در شصتمین جلسه کمیسیون بهداشت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت موضوع جانمایی ایستگاه های سنجش آلودگی هوا مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از مراجعه بیش از ۶۰۰هزار نفر از زنان و دختران شهر تهران به مجموعه های فرهنگی، ورزشی و آموزشی شهربانو در ۶ ماهه نخست سال جاری خبر داد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از اجرای طرح رایگان«بازدید ایمنی از منازل و اماکن عمومی» در این شهرستان خبر داد.