آرشیو دسته: توسعه پایدار شهری

مهاباد- ایرنا- نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات اجرایی بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی این شهرستان با بیش از ۳۷۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی لنده گفت: با تکمیل پل تراب بر روی رودخانه مارون و وصل شدن مسیر ارتباطی این شهرستان به جاده پاتاوه دهدشت ، لنده از بن بست خارج خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قزوین گفت: ساخت پل امام رضا(ع) تا پل آیت‌اله ابوترابی و سپس ولایت ادامه دارد.

مدیرعامل زیباسازی شهرداری قزوین گفت: پل طبیعت تا ۱۶ ماه آینده در قزوین ساخته می‌شود.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج گفت: در راستای توسعه سرانه فضای سبز و همچنین ارتقاء سطح سیما و منظر سطح شهر عملیات اجرایی احداث ۲۶ هزار مترمربع فضای سبز تقاطع غیر همسطح سنجر خان آغاز شد.

مرحله جدید احداث پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس قزوین طی روزهای آینده آغاز می‌شود.

تفاهم نامه بازسازی و احداث شبکه پایدار توزیع برق در مناطق سیلزده پلدختر و معمولان روز شنبه میان استانداری لرستان و شرکت توانیر منعقد شد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان با بیان اینکه توجه به مجتمع‌های خدماتی در استان سمنان در دستور کار است برافزایش سطح کیفی خدمات مجتمع‌های رفاهی موجود در استان تأکید کرد و گفت: راه دسترسی مجتمع خدمات رفاهی بین راهی سمنان احداث می‌شود.

ایستانیوز:درآمد هر سهم چادرملو در سال مالی ۱۳۹۷ نسبت به سال مالی ۱۳۹۶ به میزان ۴۵۶ ریال، معادل ۱۲۱ درصد افزایش داشته است و این شرکت به ازای هر سهم ۷۰۰ ریال سود تقسیم کرد.

نماینده دشتی و تنگستان از احداث دایک سنگی و توسعه اسکله پهلوگیری شناورهای بندر بوالخیر از ۵۰ به ۲۰۰ متر خبر داد.

ایرنا نوشت:مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام با اشاره به پیشرفت مناسب اجرای شهرک تخصصی صنفی این استان گفت: در صورت تامین اعتبار لازم احداث این شهرک امسال تکمیل و به بهره برداری می رسد.

لایحه شهرداری شیراز در خصوص پیگیری احداث میدان دوم میوه و تره‌بار شیراز که موضوع بحث برانگیز امروز شورای شهر شیراز بود بهانه‌ای برای بیان نگرانی از سرمایه‌گذاری‌های خسارت‌بار در شیراز شد.

مدیر پروژه احداث پل نهم اهواز گفت: پیش بینی می‌شود پروه احداث پل نهم تا ۲ ماه آینده پایان یابد و به بهره برداری برسد.

رئیس شورای شهر دهدشت گفت: در راستای احیای بافت تاریخی دهدشت پارک با حفظ هویت تاریخی در این مجموعه احداث می‌شود.

مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از آغاز عملیات اتصال بلوار کمال الملک به بلوار شهدای نیروی انتظامی خبر داد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: در صورت تامین نفت خام توسط وزارت نفت، پالایشگاه‌های کوچک مقیاس در استان احداث می‌شود.

“افشین باباحسینی” از پیگیری ها برای احداث بازارچه صنایع دستی در روستاهای هدف گردشگری خبر داد.

سیدامین قاسمی از اختصاص ۱۵ میلیارد ریال برای احداث زیرساخت های گردشگری دریاچه گهر دورود خبر داد .

مدیرکل دفتر تحقیقات و توسعه فناوری آبفا با اشاره به احداث هزاران کیلومتر خطوط انتقال آب در کشور گفت: می‌توان از خطوط انتقال آب برای تولید انرژی برق استفاده کرد، همانگونه که آبفای قم این موضوع را از ایده به عمل درآورده است.

ساخت بخش دوم دهکده سالمندان نجف آباد با نام سرای مهر آغاز شد .