آرشیو دسته: سبک زندگی اسلامی

هیئأت رزمندگان اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد که شهادت پاسداران حریم امنیت وطن اسلامی سرپوشی بر سیرک شکست خورده‌ای بود که استکبار در پایتخت لهستان تدارک دید که جز عکس یادگاری وزیران بی‌هویت عربی با صهیونیست‌ها دستاورد دیگری نداشت.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: با اجرایی کردن طرح پلاک خیابان و کوچه به نام شهدا، سیره شهیدان در آن محله تبیین می شود.

عمل جراحی پلاستیک مورد قبول شرع واقع شد، اما با این حال قیدهایی برای آن از سوی مراجع عظام تقلید در نظر گرفته شده است.

اولین سوگواره شعر فاطمی با عنوان «حریر سوخته» با مشارکت محفل شعر قرار و منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تهران در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران برگزار شد.

نقل است حضرت زهرا (س) در ساعات آخر زندگانی خویش برای امام علی علیه‌السلام از دیدار خود با پیامبر در عالم رویا سخن گفته است.

حجت‌الاسلام حسینی قمی به روایتی از ماجرای عیادت قاتلان حضرت زهرا (س) از آن حضرت اشاره کرد.

رهبر معظم انقلاب در بیاناتی به برخی ویژگی‌های اجتماعی و مبارزاتی حضرت زهرا(س) اشاره فرمودند.

یکی از درس‌هایی که خانواده‌ها باید نسبت به آن آگاهی لازم را کسب کنند، نحوه مواجهه با مشکلات اقتصادی و معیشتی بر اساس سیره حضرت زهرا(س) است.

حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در اتفاق اندوهناکی که منجر به شهادت ایشان شد، احساس مسئولیت را با تمام عاطفه و عمق وجود خود آشکار کردند.

نکوداشت سالروز تأسیس حلقه ادبی مجاز در مراسمی با عنوان عصر شعر «فجر فاطمی» برگزار می‌شود.

دبیرکل خانه کارگر از ثبت‌نام هزاران متقاضی در «تلفنی حافظ قرآن شوید» خبرداد.

ثبت‌نام در آزمون اختصاصی دانشگاه مذاهب اسلامی ویژه طلاب برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ آغاز شد.

رئیس مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه استان تهران گفت که سخنان رحیم‌پور ازغدی درباره حوزه‌های علمیه، مورد سوءاستفاده بدخواهان حوزه قرار گرفته است.

معاون اول ریاست جمهوری یکی از وظایف نهادهای علمی را ارائه راهکارهای مناسب به دولت برای حل معضلات کشور معرفی کرد.

زمان ثبت‌نام در مراسم اعتکاف دانشگاه تهران آغاز شد.

مدیر رادیو قرآن در بیت امام‌خمینی(ره)، آیاتی از سوره مبارکه ابراهیم را تلاوت کرد.

سومین نشست علمی «سلامت معنوی کودک و نوجوان؛ چالش‌ها و راهکارها» با سخنرانی مدیر قطب علمی فلسفه دین برگزار می شود.

حجت الاسلام قهرمانی با بیان اینکه الگوی های رفتاری، اخلاق را شکل می دهند، گفت: همان طور که فرزندان از رفتار پدر و مادر خود درس می گیرند، در جامعه نیز مردم از رفتار مسئولان و مدیران الگوبرداری می کنند و نظام ارزشی را بر اساس آن شکل می دهند.

گروه جامعه ــ رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تحقق سبک زندگی اسلامی، اقتصاد سالم و عدالت‌محوری باعث می‌شود تا کمترین آسیب‌های اجتماعی را در شهر داشته باشیم، گفت: تحقق این موارد موجب می‌شود که احساس کنید در یک شهر کاملاً قرآنی زندگی می‌کنید.

امام خمینی(ره) در یکی از سخنرانی‌های خویش به مقام والای معنوی حضرت زهرا(س) و خدمات این بانوی بزرگوار به عالم اسلام اشاراتی داشته‌اند.