آرشیو دسته: تکذیب شد !

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ۵ ساله شدن و داوطلبانه‌شدن سربازی را تکذیب کرد.

مدیر گروه تصویربرداری اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو به وجود اختلال در ورود دستگاه‌های رادیوتراپی به کشور به دلیل تحریم‌ها واکنش نشان داد.

سردار کمالی، رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با رد شایعات مطرح شده در مورد احتمال داوطلبانه و اختیاری شدن سربازی و نیز افزایش کل مدت آن به پنج سال توضیحاتی را در مورد طرح مطرح شده در مجلس شورای اسلامی برای اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی ارائه کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اخبار منتشر شده در رسانه‌ها مبنی بر سفر نخست وزیر ژاپن به ایران در آینده‌ نزدیک را دور از واقعیت خواند، اما تاکید کرد که این سفر در زمان مناسب انجام خواهد شد.

یک منبع آگاه شایعه استعفای زنگنه را رد کرد و به عصرایران گفت: آقای زنگنه استعفا نداده و با قدرت در راه حفظ اموال مردم و نسپردن نفت به دست دلالان و کاسبان تحریم به کار خود ادامه می‌دهد.

وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: ارتش و وزارت خارجه سوریه، اخبار دروغین درباره استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی در شهرک کبانی در حومه لاذقیه را تکذیب می‌کند.

اخبار ممنوعیت ورود مواد سوختی ایران به افغانستان، از سوی سفارت ایران در کابل تکذیب شد.

دفتر آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به نامه ای درخصوص شایعات مطرح شده درباره این مرجع را تکذیب و اعلام کرد: بارها این مسائل را تکذیب کرده ایم. نه یک سهم از کارخانه اى در اختیار آیت الله مکارم شیرازی است و نه یک گرم شکر و نه اینکه رابطه ای با فردی بنام مدلل وجود داشته است.

عزت الله چراغی، سخنگو و معاون شهرسازی و عمران شهرداری لواسان با رد شایعه توقف عملیات تخریب ویلای جنجالی شبنم نعمت‌زاده در لواسان از جزئیات عملیات تخریب سازه غیرمجاز آن خبر داد.

تارنمای دیلی بیست نوشت: یک مقام ارشد دولت آمریکا به کنگره اعلام کرد که جامعه اطلاعاتی این کشور هیچ شواهدی دال بر همکاری جمهوری اسلامی ایران و القاعده در اختیار ندارد.

بانک مرکزی اعلام کرد: افزایش برداشت از خودپرداز‌ها تا سقف پنج میلیون ریال شایعه است.

چند روز پیش بعضی از سایت‌ها از کمک یک و نیم میلیون یورویی کریستیانو رونالدو به مردم غزه به مناسبت ماه مبارک رمضان مطالبی را منتشر کردند.

اقتصادنیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، اخبار منتشر شده مبنی بر خارج شدن دو لایحه پالرمو و CFT از دستور کار مجمع تشخیص را رد کرد.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان در حالی خبر استعفای رییس این دانشگاه را شایعه می‌خواند که دقایقی بعد تایید استعفا از سوی این شخص در بسیاری از خبرگزاری‌ها اعلام می‌شود.

شهردار تهران انتصاب سید مناف هاشمی – استاندار سابق گلستان – را به عنوان یکی از معاونان شهرداری تهران تکذیب کرد.

روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان خبر استعفای رییس این دانشگاه را تکذیب کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: انتشار اخبار در فضای مجازی مبنی بر آتش‌سوزی در فرودگاه بین‌المللی این شهرستان صحت ندارد.

وزارت حمل‌ونقل سوریه اعلام کرد که سرمایه‌گذاری روسیه در فرودگاه بین‌المللی دمشق صحت ندارد.

جواد نکونام سرمربی تراکتورسازی نمی‌شود….

اکوفارس: یک منبع دولتی عراق شایعات مربوط به میزبانی بغداد از مذاکرات ایران و آمریکا و میانجیگری در این زمینه را تکذیب کرد.