آرشیو دسته: آخرین اخبار

عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری آی سی ان پرس:فراهم کردن امکانات تحصیل، لوازم مورد نیاز، فراهم کردن امکانات مورد نیاز همگی بایستی به بهترین نحو برای آن عزیزان صورت بگیرد، اما این مسئله که برای پذیرش نهایی و ورود به دانشگاه نیز سهمیه زیادی برایشان درنظر بگیریم، به عقیده بنده صحیح نیست.

حجت‌الاسلام علی اصغر سهرابی دبیر اجرایی نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در استان تهران شد.

مراسم اولین سالگرد درگذشت حجت‌الاسلام سید علی‌اکبر حسینی امام جماعت مسجد فائق برگزار می‌شود.

عضو شورای شهر تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر گفت: من از شهرداری تهران گله‌مندم چرا که ۲ هزار شغل مزاحم را از تهران به ری انتقال داد.

عضو شورای شهر بخش پاتاوه شهرستان دنا از تخلفات در شهرداری انتقاد کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز گفت: شمال غرب استان البرز توسط دولت به شهرداری تحویل داده شده است تا در راستای بیابان زایی اقدام شود و امیدواریم این امر با جدید دنبال شود.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان يزد گفت: تاثير آموزش شهروندي در حوزه مديريت مصرف و ايمني با مشاركت سازمان فرهنگي شهرداري افزايش مي يابد.

یک تحلیلگر اقتصادی گفت: اینکه محل تعیین نرخ ارز در دبی باشد، بسیار بد است و بازار متشکل ارزی می خواهد این موضوع را تغییر دهد و نرخ ها در تهران تعیین شود.

با توجه به تصویب نشدن دوفوریت لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در مجلس و در آستانه برگزاری نشست جدید گروه ویژه اقدام مالی FATF، دولت متن لایحه مذکور را مجددا تصویب کرد و در قالب مصوبه دولت به نهادهای ذیربط ابلاغ کرد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از راه اندازی سامانه کنترل سگ‌های بدون صاحب در شهر تهران خبر داد.

سرپرست اداره کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه از ایجاد امکان ثبت درخواست غیر حضوری صدور انواع پروانه و به صورت اینترنتی خبرداد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با گلایه از شهرداری برای رسیدگی به وضعیت فضای آموزشی منطقه ۲۲ گفت: نبود زمین کافی امکان ساخت مدرسه را از ما گرفته است.

شهردار منطقه ۲ از صدور پروانه شهرسازی برای مجتمع ایستگاهی خط۷ مترو با هدف حمایت از توسعه حمل و نقل عمومی و ترغیب شهروندان به استفاده از آن خبر داد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با اشاره به اینکه ۶۰ درصد اتوبوس های پایتخت فرسوده است،‌ گفت: تخصیص اتوبوس ارتباطی با موقعیت جغرافیایی شمال و جنوب شهر ندارد.

معاون نظارت شورای شهر تهران از عدم جدیت شهرداری تهران در باز پس‌گیری و قانون‌مند کردن ۳۰۰۰ ملک شهرداری انتقاد کرد.

اقتصادنیوز: محمدعطریانفر می‌گوید: بزرگترین خطای استراتژیک نجفی، پذیرش مسئولیت شهرداری بود و این اتفاق با اصرار اعضای حزب اتحاد ملت رخ داد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: وقتی به مردم وعده داده می‌شود، انتظار می‌رود مسؤولان شهرداری عمل کنند و اگر قصد دارد عمل نکنند به شورا نیز بگویند تا به مردم وعده ندهیم.

مراسم ترحیم محمدرضا حافظی بزرگ مرد مدرسه‌ساز ایران عصر امروز در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار شد. در این مراسم مسئولان کشوری و لشکری، آموزش و پرورش، فرهنگی، خیرین مدرسه‌ساز و … حضور یافتند.

به مناسبت هفته محیط زیست ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهر خورموج استان بوشهر روز یکشنبه در آیینی نصب و راه اندازی شد.

رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مطالبه جدی مردم اصفهان و کارگروه تخصصی ویژه آب شورا را زاینده رود اعلام می‌کنم و می‌گویم جاری ماندن زاینده رود مطالبه به حق و شدنی مردم اصفهان است.